Velkou premiéru v ČR si odbude Raul Mezcolanza

Velkou premiéru v ČR si odbude Raul Mezcolanza

První hvězdou a zároveň velkou premiéru v ČR si odbude RAUL MEZCOLANZA. Pro mnohé je opravdu záhadou, proč zde nebyl tento rodák z Barcelony dříve. Residenturu si drží ve španělské „techno katedrále“ – klubu Florida 135. Zároveň je pravidelným účastníkem jednoho z nejslavnějších a nejosobitějších festivalů – pouštního Monegros, kde si samozřejmě zahrál i letos. Jeho produkce je žádaná téměř všude, takže si Raul hodně vybírá – 1605, Toolroom, Octopus, Great Stuff nebo Deeperfect – prostě největší značky v oboru.

Druhou premiérou u nás bude vystoupení italského producenta, který si říká HOLLEN. Nikoho asi nepřekvapí, když řekneme, že pochází Neapole – města, které chrlí do světa jedno velké jméno za druhým. Mistr šťavnatého pumpin tech-housu se dostal do podvědomí díky spolupráci s Pierem Di Gianvitem (Pirupa). Ale kolaboroval i právě s Raulem Mezcolanzou – na Umekově labelu 1605 vydali EP Meeting Dosage. V dnešní době najdete těžko klubového DJe, který by nevlastnil Aniellovi tracky.

O support se postará metropolitní producent Michael J, jehož tvorba se dostává dál a dál do světa a i díky tomu patří k české DJské špičce. Doplní ho resident a zakladatel párty O´Seex Hydrophonic, stále oblíbenější Duncan Grey, Revis a konečně i ostravák Danny Bright – znám z klubu Fabric. Čekat mužete také druhou stage, kde své umění předvedou nespoutaní Eddie Sender a Ian In Run, bratři Manack se Siestou a mnoho dalších.

Očekávejte především našlapanou párty s dvěmi evropskými hvězdami, kteří jistojistě dodají nej nejšťavnatější a nejaktuálnější zvuk. Takže si v kalendáři kroužkujte datum 25. října. Tomuto se nedá říct ne!