7. narozeniny Creative party startují předprodeje

7. narozeniny Creative party startují předprodeje

Pátek 8.11. se nezadržitelně blíží a s ním i 7. výročí eventu Creative, na kterém se vůbec poprvé v České republice představí rumunský producent Mihai Popoviciu. Přinášíme vám důležité informace o předprodeji vstupenek za bezkonkurenčních 80,-Kč a představujeme vám partnery akce.

http://www.youtube.com/watch?v=BhKCpQE2zLc

Více jak 17 umělců na 3 patrech klubu Chapeau rouge – tak budou vypadat 7. narozeniny Creative party, které vám přináší partneři akce – firma Special Grower, Los Keros personal tunning studio a firma Smoking. Headlinerem je již zmiňovaný rumunský producent Mihai Popoviciu, který v současnosti dobývá hitparády svým trackem Transitions. Kromě tohoto charismatického umělce se můžete těšit na rezidenty Creative party – Subgatea, Roba Smilea, Nkypa, dále na Hiffiho s Jacobem, Jaga Kiranmaye, Adama Clouda, Finidiho, Taadu, Tokátka, Qota djanes nebo Volný průběh crew.

Vstupenky na 7. Narozeniny Creative party za 80,-Kč si můžete kupovat prostřednictvím rezidentů tohoto eventu Subgatea, Roba Smilea a nebo Nkypa. Vstupenky si můžete objednávat prostřednictvím fanpage Creative party – http://www.facebook.com/creativeczech nebo na mailu subgate@tousterproduction.cz. Jednotliví rezidenti vám vstupenky v rámci hlavního města rádi předají.