Adrian Hour headlinerem na Christmas party v Pardubicích

Adrian Hour headlinerem na Christmas party v Pardubicích

Oslavte společně s námi 15. narozeniny pardubické Christmas party, které bude vévodit techno talent dnešní doby – Argentinec Adrian Hour, který v současnosti dobývá charts svými osobitými tracky na labelech jako je Toolroom, Suara nebo Toolroom Trax. Pojďme si tohoto charizmatického producenta blíže představit!

Ve svých 18-ti letech Adrian Hour začal prezentovat svůj sound v předních argentinských klubech ve formaci 2 Robots, jejíž ystoupení probíhala na 2 mixy a 4 decky a seskupení neotálelo ani s prací ve studiu a vydalo spoustu zajímavých releasů na kvalitních labelech po celém světě.

V roce 2013 se Adrian – rodák z Buenos Aires rozhodl věnovat se solové kariéře a tentýž rok vydává EP s názvem Speaking Groove na renomovaném vydavatelství Toolroom, jehož majitelem je ikona elektronické hudby Mark Knight, který si Adriana velmi oblíbil a jako jednomu z mála producentů nabídl tvorbu remixu kultovní britské kapely Underworld a jejich tracku Downpipe.

Kromě již zmiňovaného Toolroom records vydaly jeho tvorbu na labelech Suara, Yoshitoshi, Xela Digital, Noisetilt rec., Natura Viva či Renesanz.

V České republice si Adrian odbyl svou premiéru loni na festivalu Svojšice, kde se tento rok představil jako LIVE projekt. Rok 2014 byl pro tohoto sympatického producenta opravdu přínosný. Kromě nespočtu kvalitních releasů trávil velkou část letní sezóny na Ibize, kde vystupoval na několika eventech pod hlavičkou labelu Suara a od podzimu je součástí turné Toolroom Live, v rámci kterého vystoupí například v Londýně, Sofii, Záhřebu nebo na BPM Festivalu v Mexiku.

Jsme velice rádi, že 25.12. zavítá do České republiky na 15. výročí Christmas party do Pardubic!

 

Předprodej vstupenek na 15. narozeniny Christmas party:

Pro podporu kultury bude pro návštěvníky ve věku 17 – 21 let (včetně) připravena speciální edice vstupenek za zvýhodněných 150,- Kč, které budou k dostání pouze na www.christmasparty.cz.

Ostatní zájemci si mohou kupovat vstupenky v předprodeji za 270,- Kč včetně všech poplatků a DPH v prodejní síti Ticketportal (www.ticketportal.cz) a nebo přímo na www.christmasparty.cz

 

Christmas Party 2014

  1. prosince, Výstaviště ABC Pardubice

Start 20.00 hodin, konec v 6.00 hodin, After Party

Předprodej: http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=133280

Potvrď svou účast na FC události: https://www.facebook.com/events/441676685964507/