The Chainsmokers a W&W vystoupí na MAGNETIC Festivalu

The Chainsmokers a W&W vystoupí na MAGNETIC Festivalu

Holandské duo W&W se po dvou letech vrátí do České republiky, aby opět dokázalo, že 14. místo v aktuálním žebříčku Dj Mag Top 100 Djs je pouze formalitou k jejich špičkové hudební produkci. Naživo si je může české publikum užít v rámci jarní edice MAGNETIC Festivalu, která proběhne 6. května v hale PVA Expo v pražských Letňanech.

Willem van Hanegem a Ward van der Harst představili svůj hudební projekt v roce 2007. Už v té době si uvědomili, že trance není ta správná hudební škatulka, kde by se sami chtěli za pár let vidět. Agresivní elektro zvuky, progressive house a tranceové melodie jsou základní tři hudební suroviny, ze kterých již devět skládají svou svou tvorbu.

Jejich vystoupení na Ultra Music Festivalu v Miami, který je tradičně přehlídkou nové tvorby od většiny vystupujících, patřilo k tomu nejlepšímu, co mohli návštěvníci slyšet. V jejich podání zazněl např. bootleg Hello od Adele, festivalový mix skladby Sorry od Justina Biebera nebo singlová novinka How Many.

V Praze bude jejich vystoupení trvat 90 minut, což je dostatek času, aby zalovili i ve starších skladbách jako jsou Bigfoot, Lift Off, Thunder, The Code nebo Rocket.

The Chainsmokers už dávno nejsou jen synonymum pro celosvětový hit #SELFIE. Aktuální skladby Roses, Kanye, Let You Go, pocta rodnému městu ve skladbě New York City či vydařená spolupráce s Tiëstem (Split, Only You) jsou přehlídkou kvalitních melodí a aranžmá, kterým sluší první příčky hitparád ve Spojených státech a v Evropě.

Další edice největšího indoor tanečního festivalu ve střední Evropě proběhne v pátek 6. května 2016. Právě v tento den se výstavištní hala PVA Expo v Praze promění v gigantický taneční klub pro 10.000 návštěvníků, kteří zažijí desetihodinovou show v podání těch nejlepších světových DJů současné taneční hudby. V předchozích ročnících jste mohli slyšet umělce jako Hardwell, Martin Garrix, Nicky Romero, Avicii, Nervo, Dimitri Vegas & Like Mike, Afrojack nebo Steve Aoki a další.

V květnu 2016 se v Praze představí holandské duo W&W, které se po dvou letech vrací do ČR, aby opět dokázalo, že aktuální 14. místo v žebříčku Dj Mag Top 100 djs je pouze formalita k jejich špičkové hudební produkci.

Vystupující: W&W, DANNIC, JOHN CULTER, MATISSE & SADKO (další umělci budou doplněni)

Vstupenky na MAGNETIC Festival je možné zakoupit na www.ticket61.com.
www.magneticfestival.com