Trancefusion - Ocean of Love

Trancefusion – Ocean of Love

Jak bylo slíbeno, tak všechna jména pro velkou jarní edici Trancefusion Ocean of Love, která se bude konat dne 13. 4. 2013 ve všech prostorách Průmyslového Paláce na Výstavišti, byla postupně oznámena. Praha se tak opět může těšit na pořádnou dávku taneční hudby během jedné noci za účasti mnoha světových hvězd! V prostorách paláce vyrostou dvě unikátní a rovnocenné stage (jedna v Pravém křídle a jedna ve Střední hale), na nichž se během jedné noci vystřídá celkem 16 zvučných jmen. Jak bývá v případě Trancefusion zvykem, Praha opět zažije tento den mnoho českých premiér.

A kteří vyvolení tedy budou protagonisty tohoto trance svátku roku 2013?

Byl headlinerem té historicky první edice a po dvou letech se této úlohy ujme znova! Pozvání na Trancefusion s radostí přijal miláček milionů fanoušků po celém světě a autor mnoha globálních hitů, německý producent ATB.

Návrat přesně po roce si zopakuje další oblíbenec nejen českého publika RICHARD DURAND, autor historicky první hymny Trancefusion. Dalšími matadory na poli elektronické taneční hudby, kteří se představí v dubnu v Praze, jsou JOHN O’CALLAGHAN a SIMON PATTERSON. Ten první zazářil v únoru na první klubové edici, ten druhý zase „rozsekal“ svým řízným setem návštěvníky dubnové Trancefusion. Dalším, kdo dostal zaslouženě opět místo v line upu, je kanadský producent ARNEJ, který se premiérově blýskl v Praze na podzimní edici 2011 a sklidil velké ovace. Do Prahy přijede i parťák ATB a jeho velký kamarád, JOSH GALLAHAN.

Na Trancefusion – „Ocean of Love“ vyroste ve Střední hale stage, která bude určena především fanouškům svižnějších temp a vícero hudebních stylů. A kdo na této stage určitě nebude chybět? Návrat po dlouhých letech si připraví německý producent TALLA 2XLC, který zčásti naservíruje fanouškům „old school set“ a mohl by tak následovat svého krajana Kai Tracida, který letos v září přivedl do varu tisíce návštěvníků podzimní edice. A přichází další dvě zajímavá jména pro tuto stage: Ze sousedního Německa přijede „řezník“ A.S.Y.S., který bezesporu nenechá ani na chvíli vydechnout žádného z návštěvníků. Dalším vyvoleným pro tuto sestavu je duo ORGAN DONORS; dva týpci, kteří jsou neuvěřitelní showmani a jejichž live vystoupení vždy stojí za to. Zajisté si získají mnoho nových příznivců i v Praze.

A nyní dlouhý výčet jmen, která se v České Republice představí ve své premiéře:

Dlouhá očekávání a velké prosby českých fanoušků byly vyslyšeny: Do ČR poprvé zavítá americké duo TRITONAL, kterému momentálně leží Amerika u nohou! V Praze se představí jako jedni z hlavních hvězd této edice. Ale i americká hvězda SHOGUN bude jedním z těch, kteří do Prahy zavítají vůbec poprvé; snad se dočkáme i pár jeho nových skladeb z chystaného debutového alba! Jihoamerická dvojka HEATBEAT se během posledních pár let etablovala na scéně díky svým skvělým producentským schopnostem a její vystoupení na této Trancefusion bude zároveň premiérové i v rámci střední Evropy. Další vycházející hvězdou, která se představí, je ANDREW RAYEL. Tento moldavský mladík je momentálně jedním z nejžhavějších želízek v trancovém ohni a velký oblíbenec světového dje #1, Armina Van Buurena, který jej vzal pod ochranná křídla svého labelu Armada Music.Výčet nováčků uzavírá další z líhně talentů východní Evropy, OMNIA. Není náhodou, že všichni jmenovaní v poslední anketě DJ MAG Top 100 vyšplhali v první stovce nejlepších DJs světa vzhůru a v příštích letech o nich bude určitě hodně slyšet!

A je zde třešnička na pomyslném dortu jménem TRANCEFUSION! Na všech předcházejících edicích byl vždy nějaký speciální host. Nejinak tomu bude i v dubnu 2013, ale tentokrát nebude jen jeden, ale hned dva, a to dvě velmi šarmantní dámy – SARAH HOWELLS a JULIE THOMPSON! Obě vokalistky jsou na poli taneční hudby již celosvětově známé a na svém kontě mají desítky oblíbených songů. Pro tuto edici ale spojí síly dohromady a připraví si pro fanoušky něco opravdu nevídaného. Stanou se hlavními protagonistkami Main Performance a předvedou live blok těch svých největších hitů, to celé doprovázené obrovskou show, úchvatnými efekty a mnoha dalšími performery. Každá z nich navíc zazpívá i během setu některého z DJs, kteří jsou součástí line upu. A fanoušci mohou prozatím jen spekulovat, s kým vším to bude… :-)

Již v tuto chvíli se pracuje na vizualizacích a technickém řešení obou stage a pořadatelé chtějí ještě do konce roku svým fanouškům představit detaily toho, na co se mohou po vizuální i technické stránce těšit. A bude opravdu na co! Obě hlavní stage budou svým pojetím a vzhledem velice unikátní a „živé“.

TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.

Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION

Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 23. 8. 2012.

Klasická vstupenka – první vlna 500 ks za 850 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 890 Kč, 990 Kč, 1090 Kč a 1190 Kč na místě.

GOLDEN VIP prvních 30 ks za 1690 Kč, dále pak 1890 Kč, 1990 Kč, 2090 Kč a 2190 Kč.

DIAMOND VIP prvních 30 ks za 2690 Kč, dále pak 2890 Kč, 3090 Kč, 3190 Kč a 3490 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz

Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/trancefusion nebo objednávejte na čísle 734 538 699. Vstupenky na dobírku objednávejte na tickets@trancefusion.cz, poplatek 84,- Kč.

Speciální nabídka: exkluzivní členské karty na všechny akce roku 2013 + mnoho benefitů – Classic card 2990 Kč, Golden VIP card 5990 Kč, Diamond VIP card 9990 Kč – detailní informace na www.trancefusion.cz

Official after party – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1