Balaton Sound 2014: David Guetta, Steve Angello a W&W

Balaton Sound 2014: David Guetta, Steve Angello a W&W

David Guetta je potvrzen pro ročník 2014 festivalu Balaton sound, stejně jako Martin Garrix, W&W, Steve Angello, Azealia Banks a Felix da Housecat. Ve středu 11.12 odstartoval předprodej 15 000 nejlevnějších vstupenek.

V roce 2013 byly festivalové vstupenky na největší plážovou párty ve střední Evropě vyprodány už dva měsíce před otevřením bran festivalu. Tato skutečnost přispívá k očekávání velkého zájmu o další ročník, který se uskuteční 10.-13. července 2014. MasterCard Balaton Sound navíc letos vyhrál v kategorii „Nejlepší evropský festival střední velikosti“ na European Festival Awards díky své atmosféře, hvězdnému line-upu a zajistění prvotřídního servisu. Loňský ročník zlomil rekord nejen vyprodanými permanentkami – všechny ubytovací kapacity byly zaplněny do posledního místa, i denní vstupenky byly na místě vyprodány.

http://www.youtube.com/watch?v=eVnrPyW-Yko

Hlavní organizátor Zoltán Fülöp oznámil: „Jsme si vědomi vzrůstajícího zájmu, naším cílem však není vytvářet větší festival. Podle našeho názoru je mnohem důležitější udržet a dále rozvíjet náš prvotřídní servis i atmosféru, i kdyby poptávka pro rok 2014 měla být vyšší, než jaké budou naše kapacity.“ Zároveň také upozornil, že během této největší akce v balatonském regionu bylo minulý rok plně obsazeno nejen ubytování na jižním břehu jezera, ale také na severním.

David Guetta
Francouzský DJ a producent je jedna z nejpopulárnějších a nejznámějších postav světové taneční scény. Nespočetněkrát se umistil jako číslo jedna v řadě hitparád stejně jako jeho hity v žebříčcích. Jeho videa vidělo na youtube více než 1 bilion lidí a jeho profil na Facebooku má více než 40 milionů fanoušků.

Martin Garrix
Martin Garrix není jen DJ a producent, ale i nadějný talent holandské populární house scény. Ještě mu není dvacet, ale již nyní je mu předpovídána hvězdná budoucnost EDM, a jeho sety jsou v line-upech nejvetších parties. Jeho hit ‚Animals‘ byl číslo jedna na Beatportu, na počátku roku 2013, a kromě toho také slavil obrovský úspěch v řadě evropských hitparád. I když je velmi mladý, již spolupracoval s Sander Van Doorn, Hardwell, Dimitri Vegas. Jeho debut najdete také v DJ MAG Top 100 DJs. Se svým nejnovějším trackem s Jay Hardway ‘Wizard’ znovu útočí na hitparády.

W&W
Silná DJ super dvojka Ward van der Harst a Willem van Hanegem se ukrývá pod názvem W&W. Duo proslulo svoji tvorbou hypnotické a dynamické hudby a zároveň pracovat s davem fanoušků na obřích party. Fúze stylů a směs vlivů u W&W se kombinuje do melodického trance až po intenzivní electro a progressive house. Jejich až rebelská a velmi energická práce je propojila až k Armin van Buuren, Tiësto, Hardwell, Ferry Corste a řadě dalších.

Felix da Housecat
Jedna z nejznámějších ikon druhé vlny Chicago house revolution – Felix da Housecat. Felix je nu-skool electronic hudebník, DJ a producent. Jeho nejznámější album Kittenz (And Thee Glitz). V roce 2013 vydal novinku EP ‘Sinner Winner’.