SeeJay Radio se stalo hlavním mediálním partnerem koncertu Tomcrafta

SeeJay Radio se stalo hlavním mediálním partnerem koncertu Tomcrafta

Internetové SeeJay Radio, které vysílá i v DAB, se stalo hlavním mediálním partnerem vystoupení legendárního DJe a producenta Tomcrafta. Ten přijede do Prahy oslavit kulaté dvacáté výročí svého působení na světové taneční scéně.

Tomcraft se v metropoli České republiky představí už 2. listopadu v klubu Mecca. Před ním se však na pódiu vystřídá neméně zajímavý DJ Jerry Jerremy a slovenský talent Richard Reynolds. Samotný Tomcraft vystoupí úderem 22. hodiny a slibuje zábavu až do časných ranních hodin.

Vstupenky jsou k dostání ve třech cenových relacích – na stání v předprodeji již od 360 Kč, na místě pak za 460 Kč. Pro vstup do spodního a hlavního sálu s možností využití boxů na sezení je možno v předprodeji pořídit lístky za 480 Kč, na místě za 580 Kč. Pokud chcete mít zajištěn vstup i do luxusní Sky Lounge, dostat welcome drink, CD od Tomcrafta a mít přístup k ovocnému baru, seženete lístky v předprodeji za 550 Kč, respektive za 650 Kč na místě. Lístky v předprodeji jsou k dispozici v síti Ticketstream nebo na www.yourproduction.cz.

Umělecká historie Tomcrafta se začala psát v roce 2002, kdy prorazil se svým hitem Loneliness , který se během deseti dní dostal do TOP10 hitparád po celém světě. Tento fenomenální vzlet ho motivoval k další práci. Během dalších šesti let vydal čtyři velice úspěšná alba. Jeho tvorba je charakteristická kombinováním různých hudebních stylů. Během své kariéry spolupracoval s umělci rozmanitých žánrů, ať už to byl zpěvák americké rockové skupiny Bloodhound Gang Jimmy Pops, nebo německý rapper Sido. Skladby vytvořené ve spolupráci s německým soulovým zpěvákem Xavierem Naidoo patří k jeho nejúspěšnějším.

Hudební kreativitu Tomcrafta a zároveň určitou rekapitulaci autorovy dvacetileté tvorby si můžete ověřit na jeho posledním albu, které jako 2CD vydává pod příznačným názvem 20 Years. Tomcrafta přiváží do Prahy produkční společnost Your Production.