Do Prahy přijíždí legenda taneční hudby Tomcraft!

Do Prahy přijíždí legenda taneční hudby Tomcraft!

Na jedinečné show Tomcraft zrekapituluje svou dvacetiletou hudební kariéru.

Nejenom staré vypalovačky v novém moderním zvukovém aranžmá, ale i zcela nové tracky předvede Tomcraft na svém jediném koncertu v České republice. Dne 2. listopadu 2013 zavítá do Prahy, kde vystoupí od 22.00 hodin v klubu Mecca. Před vystoupením samotného Tomcrafta dostane publikum do varu DJ Jerry Jeremmy a slovenský talent Richard Reynolds. Velká party, která slibuje neobyčejný hudební zážitek, bude trvat až do brzkých ranních hodin. Na své si tedy přijde opravdu každý fanoušek taneční hudby.

Vstupenky seženete ve třech cenových relacích – na stání v předprodeji už od 360 Kč, na místě pak za 460 Kč. Pro vstup do spodního a hlavního sálu s možností využití boxů na sezení je možno v předprodeji pořídit lístky za 480 Kč, na místě za 580 Kč. Pokud chcete mít přístup i do luxusní SkyLounge, dostat welcome drink, CD od Tomcrafta a mít přístup k ovocnému baru, seženete lístky v předprodeji za 550 Kč, resp. za 650 Kč na místě.

Legenda taneční hudby, DJ a producent v jedné osobě – Tomcraft – přijíždí do Prahy, aby oslavil dvacet let na světové hudební scéně taneční hudby. Půjde o jediný koncert Tomcrafta v České republice. Nenechejte si ho proto ujít.

Umělecká historie tohoto producenta a DJ v jedné osobně se začala psát v r. 2002, kdy prorazil se svým hitem Loneliness, který se během deseti dní dostal do Top 10 hitparád po celém světě. Tento fenomenální vzlet ho motivoval k další práci a během dalších šesti let vydal další čtyři velice úspěšná CD. Jeho tvorba je charakteristická kombinováním různých hudebních stylů. Během své kariéry spolupracoval s umělci rozmanitých žánrů, ať už to byl zpěvák americké rockové skupiny Bloodhound Gang Jimmy Pops, nebo německý rapper Sido. Skladby vytvořené ve spolupráci se soulovým německým zpěvákem Xavierem Naidoo patří k jeho nejúspěšnějším.

Jeho hudební kreativitu a zároveň určitou rekapitulaci autorovy dvacetileté tvorby si můžete ověřit na jeho posledním albu, které jako 2CD vydává pod příznačným názvem „20 Years“. Tomcrafta přiváží do Prahy produkční společnost YourProduction právě nyní.