SeeJay Radio spustilo jako první DAB digitální vysílání

SeeJay Radio spustilo jako první DAB digitální vysílání

SeeJay Radio jako první a jediný držitel licence pro celoplošné digitální vysílání prostřednictvím pozemních vysílačů spustilo dne 15. 11. 2012 ve 12:00 hodin svůj program na platformě DAB. Pro šíření signálu je využita síť operátora TELEKO, která aktuálně pokrývá signálem podle odhadů 3,6 mil obyvatel ČR v oblastech Praha a okolí, Brno a okolí, Ostravsko, Východní čechy a Příbramsko (viz mapa dle přílohy). V praxi to znamená, že si posluchači mohou naladit vysílání SeeJay Radia pomocí nové, do budoucna velmi dynamický rostoucí rozhlasové technologie. Celý rozjezd podporuje i fakt, že v současnosti již není žádným problémem v ČR koupit DAB přijímač. Na tento důležitý krok bude navazovat postupné dokrývání dalších území, dle plánu operátora a velmi silná reklamní kampaň s osvětou zatím nedoceněného formátu DAB. Se spuštěním vysílání dochází také k doplnění loga SeeJay Radia o informaci DAB DIGITAL.

 „Je to pro nás velká výzva a mohu říci, že této moderní technologii důvěřujeme, protože přináší posluchačům tolik chybějící žánrové obohacení současné nabídky na trhu. Také je to pro nás reálná cesta jako se dostaneme k novým posluchačům, které odměníme playlistem té nejlepší taneční muziky z celého světa. Pro posluchače také chystáme v souvislosti s DAB vysíláním i změnu programového schématu, kterou spustíme 1. 12. 2012. Věřím, že se mají posluchači na co těšit“, říká Svatopluk Janík, ředitel a jednatel SeeJay Radia

Profil SeeJay Radia

SeeJay Radio je lifestylově taneční hudební stanice, která na Internetu funguje déle než 3 roky a nyní také vstoupila do digitální sítě DAB. Za oficiální počátek vysílání lze považovat den 16. 9. 2009. Tomuto dni předcházelo několik měsíců intenzivních příprav po stránce techniky, softwaru, programu a celkového organizačního fungování.  Hudba je profilovaná čistě na taneční muziku a aktuální hity v exkluzivních tanečních remixech. Náš slogan „DANCE MUSIC ONLY!“ budeme neustále ctít a nehneme se od něj ani na krok. Hudební složka SeeJay Radia je sestavovaná podle vlastního promyšleného klíče, který nám u posluchačů zajišťuje dobré ohlasy na playlist. Nezaostáváme ani ve vlastní tvorbě rubrik a zábavných prvků, třeba „Vaří závodní kuchař Šumi“, „Hastrošova chvilka“, „Přepni to!“, a další.  Náš tým zapálených lidí odvedl za celou dobu špičkovou práci díky našemu profesionálnímu pracovnímu prostředí, což lze zhodnotit poslechem našeho vysílání. V současnosti vysíláme přes síť DAB operátora TELEKO a taktéž přes přední poskytovatele internetové streamování AB radio a PLAY.cz.

Website: www.seejay.cz
Live stream: play.seejay.cz
FB site: www.facebook.com/seejayradio

Kontakt pro styk s médii a veřejností:

Svatopluk Janík, ředitel a jednatel
Telefon: +420 211 15 16 19
Mobil: +420 777 717 717
Email: svatopluk@seejay.cz