SeeJay Radio oslaví svoje 4. narozeniny společně s internetovými hvězdami

SeeJay Radio oslaví svoje 4. narozeniny společně s internetovými hvězdami

Internetové SeeJay Radio, které vysílá i v DAB, už 3. října oslaví čtvrtý rok svojí existence. Velká narozeninová párty se uskuteční v pražském COCO Café Disco Baru, kde se kromě moderátorů a DJů z rádia představí i několik internetových hvězd.

Návštěvníci se tak mohou těšit na vskutku unikátní vystoupení rapera Metrixe, ezoterika Vlasty Plamínka, DJe a moderátora Jiřího Brejníka či Milana Buričína, který se věnuje hře na cirkulárku. Kromě nich se samozřejmě představí i domácí DJové SeeJay Radia a speciální host Martez Ortega.

Narozeninová oslava se však ponese i ve znamení velkých změn. SeeJay Radio totiž nestárne, ale mládne. Na párty tak bude odhalená jeho nová podoba, a to jak po vizuální, tak i zvukové stránce. Jak uvedl programový ředitel Ondřej Látal, posluchači se mají na co těšit.

„Od října pro naše posluchače chystáme kromě nového loga a webu i novou zvukovou grafiku. Ta bude postavena na základě současných trendů na poli tanečních rádií. Od příštího měsíce připravujeme také několik nových pořadů a změny v některých relacích. Myslím si, že se zase o krok přiblížíme naším fanouškům a budeme jim dělat radost. Určité se je na co těšit,“ upřesnil Látal.

Při bohatém programu narozenin budou pro hosty, ale také širokou veřejnost, připravené ochutnávky produktů od Bacardi a Finlandia, a chybět samozřejmě nebude ani tradiční tombola. Hlavní cenou budou luxusní hodinky od společnosti Storm v hodnotě 6000 Kč.