Kaiserdisco: Podcasty mají smysl!

Kaiserdisco: Podcasty mají smysl!

Hlavní tváří druhého apokalyptického pódia bude projekt Kaiserdisco se svým premiérovým vystoupením před českým publikem! Sen mnoha českých clubberů, fajnšmekrů i pořadatelů se stává skutečností, a proto je načase představit si tuto německou dvojici v krátkém rozhovoru, který se na rozdíl od připravovaného hlavního interview, netočí jen okolo hudby. Poznejte Frederica a Patricka alias Kaiserdisco!

Proč právě název Kaiserdisco?
To je jednoduché. Je to kombinace jmen našich předešlých projektů, na kterých jsme makali dříve. Kaiser byla Patrickova práce a Disco byla moje část (pozn. Fredericova)

Co preferujete – radio nebo podcast?
Posloucháme oboje. V Hamburgu, odkud pocházíme, nejsou moc kvalitní radiostanice, takže podcasty pro nás samozřejmě mají smysl.

Vím o vás, že při své tvorbě i naživo používáte zásadně produkty firmy Apple. Sympatizujete s celkovým náboženstvím, které se kolem tohoto brandu točí?
Frederic> Dřív jsem používal i Windows laptopy, ale měl jsem s nimi pořád nějaké potíže. Potom jsem si koupil první iBook a okamžitě jsem se do Applu zamiloval. Jsou to dražší stroje, ale na druhou stranu člověku vydrží mnohem déle.

Patrick používá produkty nakousnutého jablka prakticky od začátku a musím na něj prásknout, že je fakt velkým fanouškem Applu.

Máte celkem pečlivě vedené profily na sociálních sítích, ať už je to Facebook, Soundcloud či Instagram. Spravujete si je sami, nebo je to práce vašeho manažera?
Většina příspěvků je našich! Samozřejmě některé jsou i od našeho managementu, ale dáváme přednost vlastní správě profilů.

Pocházíte z jednoho z největších přístavních měst Evropy – Hamburgu. Co by návštěvník a hudební fanoušek ve vašem městě neměl minout?
Každému doporučujeme, aby si objel město ve vyhlídkovém autobusu, ze kterého uvidíte všechny dominanty města. Klubů je tu jen pár a není těžké je najít, proto bychom určitě ještě rádi zmínili ulici Schanzen Viertel, která je plná obchodů a skvělých restaurací!