Kerstin Eden poprvé v České republice!

Kerstin Eden poprvé v České republice!

Jedna z nejkrásnějších DJek Německa předvede svůj um již v sobotu 15. prosince v pražském klubu Touster a všem návštěvníkům ukáže, že je pěkně ostré děvče.

Její kariéra začala již v roce 2003, kdy si s playery hrála ještě na žehlícím prkně své mámy. Následně se dostala i na party, tehdy ovšem ještě vystupovala pod jménem K.Lectra. Od roku 2010 se na flyerech již podepisuje jako Kerstin Eden. Má neuvěřitelný cit pro výběr hudby a když se její tvrdé techno skloubí s její křehkou krásou, je co poslouchat i na co se dívat. Ale nemyslete si, že má takový úspěch jenom proto, že je pěkná. Kerstin na sobě tvrdě od mládí pracuje, před dvěma roky začala také s prací ve studiu, kdy se učila s různými programy na tvorbu vlastního soundu. Nyní již má podepsanou smlouvu s Level NON Zero, což je label Pascala FEOSe, kde jí začne vycházet vlastní produkce.

Ač mladá, měla možnost si zahrát již na takových velkých akcích, jako je Nature One, Ruhr in Love nebo velkolepá německá Mayday. Stala se jednou z tváří německé agentury Abstract, kam se řadí třeba Felix Kröcher, Klaudia Gawlas, Angy Kore nebo Torsten Kanzler. Jako její domovský klub by se dal označit slavný franfurtský U60311, kam se vždy ráda vrací. Díky DJingu se dostala už do Hong Kongu, Ruska, Kypru a do většiny západních evropských zemí. A nyní ji čeká i Česko. S otevřenou náručí samozřejmě.

U nás se poprvé představí v pražském Tousteru, kam si ji pozvali Revis a Sony Vega na oslavu svých narozenin v rámci Revisova nového rezidentního eventu. Těšit se můžete i na ikony naší taneční scény, Orbith, Loutka, dále Hydrophonic, Pete Walk, Subgate, Adlet, Kifli, Marty Fish, Tokátko, Nkyp, Rob Smile, Milo, Peter Costa, Tripod, Daddy, Collin a James Lurk. Tuto akci si nesmíte nechat ujít!

[soundcloud url=“http://api.soundcloud.com/users/313827″ params=““ width=“ 100%“ height=“450″ iframe=“true“ /]