Dnešním hostem pořadu DJ TiME bude MARK EVILL

Dnešním hostem pořadu DJ TiME bude MARK EVILL

V pravidelném vydání pořadu DJ TiME s Honzou Mauerem alias DJ SWEDERem se 21. ledna představí miláček pražského publika – DJ MARK EVILL.

Mark Evill aka Marvill se pohybuje na taneční scéně od roku 2002. Jeho začátky jsou spjaty s dnes již zaniklým barem Euforie, kde se Mark Evill nejčastěji prezentoval vocal housovými sety. V roce 2005 nastává zásadní zlom v jeho kariéře. Mark se stává rezidentem klubu Saigon a po sléze přijímá nabídku na vystoupení v prestižních domácích klubech Mecca a Duplex, kde od roku 2007 vystupuje po boku zahraničních hvězd jako je Denis Christopher, Dan Marciano, Markus Schossow nebo Shik Stylko. Píše se rok 2008 a Mark Evil se dostává pod křídla bookingové agentury DB booking, která mu zajišťuje pravidelné hraní v pražském Paláci Akropolis a dalších klubech metropole.

Druhým velkým zlomem v jeho kariéře je rok 2009, kdy prezentuje svůj sound na známém multižánrovém festivalu Sázava fest a koncem tohoto roku se stává rezidentem předního českého afterklubu Studio 54, které ho kromě pravidelných víkendových afterparties obsazuje i na své rezidentní eventy v pražské Mecce – Studio 54 Night @ Mecca.

Následující rok je pro Marka Evila dalším krokem vpřed v podobě rezidentury v klubu Havana, hostování v několika domácích rádiích a představení jeho osobnosti na prvním ročníku festivalu Cinda Open Air.

V roce 2011 se stává Mark Evil součástí line-upů série prestižních parties a klubovek, mezi které patří například Cinda Open Air II, který navštívilo přes 2000 clubberů nebo kluby jako je Chapeau Rouge, Gox klub nebo Pekelnej Bar.