Wonderland Army se Swanky v SaSaZu

Wonderland Army se Swanky v SaSaZu

Klubová noc Wonderland přichází se svým jedenáctým pokračováním. V pátek, 15. března, přivítá holešovický prostor SaSaZu několik zahraničních hvězd, které budou vedle rezidenta Michala Poliaka, součástí zcela nové show s podtitulem Wonderland Army.

Těšit se můžeme na ruské trio Swanky Tunes, holandského Dje a producenta, který si říká Dannic, rezidenta Michala Poliaka, slovenského Dje a producenta Eddie Sendera, a dalších hostů. Poprvé se na Wonderlandu představí jeden z nejlepších světových MC’s z Holandska, který si říká MC Stretch, a který doprovázel akce jako Tiesto in Concert, Armin Only, Tomorrowland, a další.

SaSaZu se tak na jeden večer změní ve vojenskou základnu plnou krásných vojaček a vojáků, a všichni se tak ocitnou v akčním filmu, kde se za velícím DJ pultem vystřídají generálové z mnoha velmocí, kteří nebudou šetřit ostrou houseovou municí, a dalším arsenálem až do rána, kdy mnozí z vás vytáhnou bílé vlajky po únavě z devítihodinového výcviku. Všem doporučujeme dorazit v pohodlné vojenské výstroji, protože tahle noc vás dostane na kolena a sáhnete si až na dno svých tanečních sil.

Vstupenky na Wonderland “Army” jsou v prodeji exkluzivně v síti www.ticketpro.cz za 249 Kč do 14.2., a jejich cena se bude postupně zvyšovat. Vstupenky pro náročné důstojníky se vstupem do strategických VIP zón jsou v prodeji za 999 Kč. Takže buďme připraveni!

Více informací na:
www.wonderland-night.cz
www.facebook.com/wonderlandnight