Dnešním hostem pořadu DJ TiME bude matador české klubové scény – DJ KIFLI!

Dnešním hostem pořadu DJ TiME bude matador české klubové scény – DJ KIFLI!

V pondělí 14.1.2013 bude jako host pořadu DJ TiME další matador české klubové scény, a to DJ KIFLI. Startujeme jako vždy v 18:00, s Honzou Mauerem alias DJ SWEDERem. V první hodince si zahrajeme zase nějakou neohranou kvalitní taneční muziku, popovídáme s hostem např. o jeho projektu CINDA – electronic music festival, od 19:00 pak DJ KIFLI zahraje živý set. Pro toho, kdo neví, s kým budeme mít v éteru SeeJay Rádia tu čest, uvádíme tyto informace:

DJ KIFLI startuje svou kariéru v roce 2001 na diskotékách ve východních Čechách. V roce 2005 dobývá podia prvních klubů, kterých za své působení navštívil přes 80 po celé České republice. Dostal se tak do podvědomí širokého párty publika. V roce 2007 dává vzniku řadě proslulých klubových nocí jako například Ambience, konající se v mnoha pražských klubech v doprovodu předních českých DJs. V roce 2008 připravuje své první festivaly, jmenovitě Route 333 a o dva roky později pražský letní fenomén Cinda open air, který se těší stále větší přízni a svou zimní tour oslovuje milovníky klubové hudby po celé republice. Na přelomu roku 2010 se DJ KIFLI stává téměř pravidelnou součástí renomovaných akcí u nás a začíná vystupovat také na zahraničních párty. V roce 2012 na třetím ročníku festivalu Cinda Open Air spolu s Afterparty přivítal přes 3300 party people. Jeho sety vyzařují energickým tech-housovým nábojem, který je pro KIFLIho typický.

Zahrál si po boku řady světových DJ‘s jako Sean Miller (CAN), Pete Heller (UK), Anali (BR), Gabeen (HUN), Marko Nastic(RS), Marco Zaffarano (DE), Toky a Boss (SK), CJ Bolland (UK).