Sensation ''Source of Light” 2013 zveřejnila line up

Sensation “Source of Light” 2013 zveřejnila line up

Sensation oznámila line up pro edici Source of Light. Letos se line up skládá z kombinace electro house, tech house a house music. Přinášíme jména všech umělců, kteří vystoupí 25. května v O2 aréně.

Mr. White:
Rezident Sensation s bledou tváří rozjede show tak, jak to máme rádi. Nejlepší house rytmy vás naladí a vytvoří perfektní atmosféru. Mr. White otevírá Sensation show již několik let, cestuje po celém světě se svým turné a nabírá zkušenosti. Muž v bílém vás určitě přiměje tancovat.

Sebastien Leger:
Je známý svými jedinečnými produkcemi, které rozehřívají taneční parkety po celém světě. Už více než deset let vydává své úspěšné tracky. Spousta z nich byla vydána pod jeho vlastním labelem Mistakes. Od tohoto francouzského inovátora očekávejte funky, heavy tech house.

Funkerman:
Funkerman je DJ, který toho má za sebou opravdu hodně: vystupuje po celém světě, neustále vydává svoji hudbu a ještě zvládá řídit Flamingo records a Can You Feel It. Zabodoval mega hity jako “3 minutes to explain” s Fedde le Grandem a dalšími bombami jako “Paperbag Revolution”, “Everyday getaway” a “La Sirena/Smoking Blue”. Funkerman zcela jistě rozsvítí O2 Arenu.

Sunnery James & Ryan Marciano:
Proslavili se díky svým notoricky známým setům a teď Ryan & Sunnery hrají po celém světě. Od Ibizy přes New York až po Brazílii, každý miluje energický výkon těchto kluků.

V současné době berou žebříčky útokem se svojí novou skladbou „Firefaces“ a za krátko vydají spoustu mnoho nových tracků. Připravte se na známá jména nejlepšího holandského housu.

Nicky Romero:
Nicky Romero je opravdu mužem okamžiku.Ve svých 24 letech se Nick loni umístil ve známé anketě DJ Mag – o nejlepšího DJe roku – na čísle 17, což je nejvyšší vstupní číslo roku. Vydal své tracky u respektovaných labelů jako Spinnin´, Toolroom, Fly Eye a Flamingo records. Kromě toho pracuje s takovými hvězdami jako jsou David Guetta, Rihanna, Fedde Le Grand a Calvin Harris. Jeho poslední spolupráce s Johnem Christianem, nazvaná „Still the same man“, je už teď jedním z největších tech house hitů roku. K tomu všemu je rezidentem v klubu Pacha na Ibize a loni byl hlavním lákadlem na všech významných festivalech. Připravte se na pravou superstar mezi DJs.

Bingo Players:
Tihle kluci budou mít v Praze svůj Sensation debut. Bingo Players to rozjeli hned začátkem roku, kdy se v celosvětovém žebříčku top ten hitů umístil jejich singl Get Up (Rattle), který byl singlem číslo jedna ve Velké Británii dva týdny v řadě. I další tracky jako “Cry”, “Out of my mind” a “L’Amour” měly velký úspěch a také podporu všech top DJs. Loni hráli Bingo Players na každém důležitém festivalu a v roce 2013 toho mají před sebou ještě víc.

Vstupenky na tuto exkluzivní akci, která je jediná svého druhu, jsou již v prodeji a lze je zakoupit prostřednictvím prodejní sítě SAZKA na www.sazkaticket.cz.