Sébastien Léger headlinerem Prigl Open Air

Sébastien Léger headlinerem Prigl Open Air

Léto roku 2014 se blíží a s ním přichází také druhý ročník brněnského denního open air festivalu Prigl Electronic Open Air. Festival se opět uskuteční na brněnské přehradě v areálu Tee-Pee, termín bude znovu spadat do druhé půlky července a začínat se bude opět v poledne.

Tento rok jsme pro Vás připravili vynikající line-up předčící obě vydání v minulém roce v čele s jedním z headlinerů loňské megapárty Sensation, špičkovým francouzským tech-house/techno DJem nesoucím jméno SÉBASTIEN LÉGER! Sébastien se kromě několika vystoupení na megaparties Sensation White v různých zemích pyšní také pravidelným hraním v nejlepších klubech a na nejlepších festivalech tohoto světa. Sébastien je také velmi aktivním producentem a autorem nesmrtelných tracků jako “Hit Girl”, “Hypnotized“, “Majuro“, „Jaguar“ a mnoha dalších. Sébastiena podpoří česká DJská špička jako LUCCA, ORBITH, BON FINIX, SUBGATE, MARTIN GREDNER, DANNY BRIGHT, HYDROPHONIC, DUNCAN GREY, MATAMAR a dalších 16 vynikajících DJs.

Na PRIGLu tedy vystoupí na třech pódiích dohromady 26 DJs! Opět se můžete těšit na hlavní stage pod širým nebem, klubovou Tee-Pee stage, a tento rok navíc přibyde VIP PRIGL Parník s hudební produkcí a minibarem, na kterém si návštěvníci PRIGL Open Airu budou moci užít krásy Brněnské přehrady nejen z pobřeží. V roce 2014 oproti roku loňskému bude hlavní stage obohacena o speciální LED stěnu a několik kW zvuku, slovenský team Mystique Vás na ní oslní svou skvělou PYRO & LED show, přibydou také zajímavé dekorace a v neposlední řadě také nový zvuk a větrání na vnitřní TeePee stage. Tak jako v minulém roce budou samozřejmostí normální i koktejlové bary, grill a další vychytávky.

Pokud si opravdu pospíšíte a budete mezi prvními 100 kupujícími vstupenky v předprodeji, máte ji za pouhých 199,- Kč! Jinak v první vlně do 31.5.2014 vstupenky seženete za 299,- Kč, v druhé vlně do 18.7.2014 za 399,- Kč a cena vstupenky na místě bude 499,- Kč. Takže určitě neotálejte!

9.7.2014… To bude den, kdy se Brněnská přehrada opět rozezní rytmy široké škály elektronické hudby od techna přes house, tech-house, deep-house, až po progressive house. 19.7.2014, to bude den kdy se po sobotním obědě opět všichni sejdeme u brněnské přehrady v slunečních brýlích, letních svršcích, s míchaným drinkem v ruce a s tou nejlepší letní náladou.

Máte se opravdu na co těšit a my se těšíme na Vás! 19. 7. 2014, to je den, který si už teď zapište do vašich kalendářů, protože PRIGL Electronic Open Air bude festivalem tohoto léta na Jižní Moravě!

FB událost: www.facebook.com/events/259597394222554/