Citadela & Radost FX uvádí - Carl Cox

Citadela & Radost FX uvádí – Carl Cox

Je nám velkou ctí, představit Vám další pokračování akce Citadela (11.10.2013, Bobycentrum, Brno), jež ve spolupráci s legendárním klubem Radost FX a djkou Luccou přiváží největší ikonu světové taneční scény. Osobnost, která představuje synonymum pro zábavné techno od Ibizy až po Tokio, legenda, jež tvoří dějiny taneční hudby. Exkluzivní host – CARL COX!

Velikán tělem i duší se do Brna vrací více jak po devíti letech, kdy vyprodal pavilon Z s kapacitou 14 000 lidí. Šampión techna, acid housový veterán a hrdý majitel značky Intec, která již léta obohacuje scénu o našlápnuté groovy projekty, jež zákonitě roztancují každého, kdo se jen projde kolem tanečního parketu. Ani po více jak třiceti letech za mixážním pultem CARL COX neztrácí elán a vkládá do svých setů unikátní náboj a energii, která exploduje pokaždé, když se chopí mikrofonu a rozpumpuje dav legendární frází: „Oh yes, oh yes, oh yes!“

Kouzelník tří přehrávačů se skvělým načasováním a největší DJ posledních 25 let dle časopisu Mixmag přijede do mekky české techno scény, do Bobycentra, v pátek 11. října!

Tato jedinečná party bude mít omezenou kapacitu návštěvníků z důvodu co nejvyššího komfortu, který je spolu s vyšperkovaným line-upem a propracovaným technickým zázemím naší prioritou. Proto doporučujeme nákup vstupenek co nejdříve, je totiž zřejmé, že taková událost se jen tak opakovat nebude!

Trvalo nám více jak šest let, než se nám podařilo Carla Coxe zabookovat, z toho důvodu je i pro nás následující díl Citadely velmi exkluzivní, což se projeví během příprav i na samotné akci. Máte se na co těšit!

Děti mají Ježíška. Buddhisté mají Buddhu. My máme Carla Coxe!

Vstupenky seženete exkuzivně v síti Ticketpro a to v následujících vlnách:
STANDARD první vlna | 490 Kč (do vyprodáni)
STANDARD druhá vlna | 590 Kč (do vyprodáni)
STANDARD třetí vlna | 690 Kč (do vyprodáni)
VIP | 990 Kč
VIP GOLD | 2490 Kč

Pokud si chcete užít tuto ojedinělou akci z pohledu VIP návštěvníka, je vám k dispozici zakoupení vstupenky v hodnotě 990 Kč, avšak vzhledem k pohodlnosti této sorty návštěvníků je maximální počet VIP vstupenek stanoven na „vyvolených“ 100 kusů.

Výhody VIP zóny:
– bary s VIP servisem a party cateringem
– vlastní terasa s výhledem na hlavní stage (omezeno na 150 lidí včetně VIP GOLD)
– soukromé a hlídané toalety
– oddělený vchod hlavním vstupem Bobycentra

Pro všechny, kteří již nyní vědí, že si chtějí party užít na 1000% a přitom se po skončení akce nedivit nad útratou na barech, a kteří chtějí mít party vyloženě “TOP” a neohlížet se na své finanční možnosti, nabízíme k zakoupení 50 ks VIP GOLD vstupenek, které zahrnují:

– neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů kompletního sortimentu od 20:00 do 07:00
– vlastní terasa s výhledem na hlavní stage (omezeno na 50 lidí)
– můžete navštěvovat také VIP sektor
– soukromé a hlídané toalety
– separátní vchod z parkoviště přímo na hlavní podium (z boku Bobycentra)
– zdarma šatna
– ovocný bar zdarma
catering bar zdarma

Další program party Citadela bude uveřejněn později.