Sander van Doorn se vrátí v únoru do Prahy!

Sander van Doorn se vrátí v únoru do Prahy!

Oblíbenec domácího publika, skvělý holandský DJ a producent – Sander van Doorn, se znovu vrací do Prahy! Vystoupí ve známém pražském klubu SaSaZu a to již 20. února ve znamení párty-konceptu Dreamland.

V minulosti se zde představili takové hvězdy jako Dada Life, R3hab či Deorro. Jako další přijede rodák z Utrechtu a majitel labelu Doorn Records. Ten svou kariéru odstartoval již v šestnácti letech, ale veřejnost ho poprvé zaznamenala jako šikovného remixéra pro hitovku Message In The Bottle“ od The Police.

Následovala předělávka skladby Spaceman od kapely The Killers a už to šlo ráz na ráz, z neznámého DJe se během několika týdnů stala celebrita. Vše ještě umocnil remix pro zpěváka Robbieho Williamse na singl „Close My Eyes“, který se několik týdnů držet v Europen Top 20 hitparádě.

Nesmíme zapomenout ani na jeho novější hitovky jako Koko, Gold Skies či Project T na kterém spolupracoval společně s belgickou dvojicí Dimitri Vegas & Like Mike. Pravidelné vystupování v Amnesii na Ibize, hraní na obřích festivalech jako Ultra či Tomorrowland jsou jen třešničkou na dortu mezi těmi parkety, které Doorn za svou kariéru rozhýbal. Kromě toho také od roku 2006 provozuje svou vlastní radio show, kterou známe pod názvem Identity. Tenhle vytříbený umělec nemohl chybět v minulosti ani v naší malé zemičce, kdy se představil na obřích akcích typu Sensation, Transmission či TranceParade.

Nyní si jej budeme moci vychutnat znovu a to již v únoru příštího roku.

Pokud si tedy nechcete nechat ujít tohoto fantastického DJe a producenta, tak sledujte facebookovou stránku skupiny Dreamland, kde zveřejníme informace ohledně předprodejů.

Ceny lístků pak budou startovat na 590 Kč (standard) a 990 (VIP).