Na Only Open Air Festival v Praze zamíří R3hab!

Na Only Open Air Festival v Praze zamíří R3hab!

O tom, že první ročník Only Open Air Festivalu v Praze bude vyšperkován i dalšími hvězdami současné EDM, už teď není pochyb. Headlinera Calvina Harrise doplní holandský DJ a producent R3hab, který patří už několik let k prominentním velvyslancům tvrdého holandského zvuku na největších tanečních festivalech světa.

Jméno R3hab se začalo v souvislosti s DJingem vyslovovat v roce 2008, kdy vydal společnou skladbu s Hardwellem (Mrkrstft). V tomto roce to byla ještě doslova spolupráce ze školních lavic. Oba navštěvovali stejnou školu a dokonce bydleli jen pár bloků od sebe.

R3hab už v té době zakódoval ve svém uměleckém jméně i to, co mu půjde v budoucnu opravdu mistrovsky – R3mixy. R3hab je podepsán pod velkým množstvím kvalitních remixů, jejichž výrobní kadence čítá v některých letech i 3 skladby do měsíce. Vedle toho se samozřejmě věnoval ještě vlastní původní produkci. Jeho seznam remixů čítá největší jména popové a taneční scény jako např. Lady Gaga, David Guetta, Kate Perry, LMFAO, Pitbull, Rihanna, Madonna, Afrojack, Example, No Doubt, Cher a samozřejmě se zde několikrát objevuje i Calvin Harris, se kterým se pojí i dle jeho slov nejoblíbenější remix, skladba We’ll Be Coming Back.

První návštěva České republiky se určitě neobejde bez jeho aktuálních hitů:

R3hab: Samurai: http://youtu.be/zSguPHYRi9M
R3hab, Bassjackers: Raise Your Hands: http://youtu.be/fAUpBFLki54
R3hab, Nervo, Ummet Ozcan: Revolution: http://youtu.be/TWwIztjs29Y
R3hab, Deorro – Flashlight: http://youtu.be/y8KA4wp19XE
http://www.djr3hab.com