Nářezový páreček z Brazílie - Eto&Gab aka Motormorfoses

Nářezový páreček z Brazílie – Eto&Gab aka Motormorfoses

Zamilovali jste si Pet Duo i Lukase s Fernandou Martins, a proto Vám s radostí představujeme další partnerské duo z Brazílie, které mimo jiné spojuje láska k ostrému hardtechnu – Eto & Gab aka Motormorfoses. Dva mixáky, čtyři gramce a spousta pozitivní energie – to přesně očekáváme ve chvíli, kdy se tento páreček postaví premiérově v České republice za mixáky Apokalypsy. Pojďme si tento nářezový páreček blíže představit!

Eto.
Narodil se roku 1980 v brazilském Sao Paulo, avšak osudovým městem, ve kterém započala jeho hudební kariéra, se stalo zhruba miliónové město Campinas. Ovlivněn hardcorem se začal učit hře na baskytaru a stal se součástí jedné lokální kapely, do jejíhož repertoáru začal přidávat prvky elektronické hudby. Logicky se proto postupem času dostal až k technu – od té chvíle nebylo cesty zpět!

Začal chodit na undergroundové mejdany a jednoho dne potkal okouzlující Gab, se kterou si padli do noty nejen po hudební stránce.

Gab.
Je o dva roky starší než Eto a pochází právě z města Campinas. Elektronickou taneční hudbu si zamilovala již v 10 letech a nestydí se za to, že právě hudba 90. let ji dovedla až k Djingu.

Eto&Gab
První veřejné hraní Eta a Gab proběhlo v srpnu roku 2001 ve vyhlášeném undergroundovém klubu Play v Campinas na noci, kterou pořádal českým fanouškům dobře známý DJ Lukas. Právě Lukas s partou přátel a s dvojící Eto & Gab rozjel o rok později známý festival Techcardia, který se řadí mezi největší akce tohoto typu v celé Brazílii. Zanedlouho na to získali rezidenturu v klubu Loca v samotném Sao Paulo, poté v klubu Kraft a v roce 2007 uzavřeli hattrick rezidenturou v nejznámějším brazilském klubu Lov.e.

Koncem roku 2007 už jim začala být Brazílie malá, a proto se vydali na první evropské turné, díky kterému se o nich dozvěděli tisíce HT nadšenců starého kontinentu.

Eto&Gab aka Motormorfoses
Vedle DJské kariéry začali Eto a Gab koncem roku 2006 pracovat i na vlastním projektu s názvem Motormorfoses, jehož cílem je vnést do prostředí hardtechna originální a inovativní postupy. Po několikaletém experimentování s klasickým technem se před několika lety rozhodli přejít pouze na hardwarové vybavení a sloučit prvky všech jejich oblíbených stylů do jednoho zábavného a našlapaného celku. Eto dokonce po 10 letech oprášil baskytaru a Gab se rozhodla, že zběsilé techno smyčky obohatí o živé vokály. Výsledek? Neopakovatelný a unikátní nářez!

Propracované hraní ze čtyř gramofonů a skvěle zvládnutá live show z nich učinily jeden z nejžádanějších artiklů současné světové hardtechno scény, a proto není divu, že vydávají na takových labelech jako jsou Kne’Deep, Beast Music, Mental Torments, Domestic Violence, Cannibal Society a další.

Motormorfoses aka Eto & Gab videoset @The Qontinent 2011