Luxor roztančí Showtekova pravá ruka - Justin Prime!

Luxor roztančí Showtekova pravá ruka – Justin Prime!

Českolipský Luxor přivítá za poslední rok už třetí nizozemskou star klubové scény. Do České Lípy dorazí DJ a producent Justin Prime. Vlastním jménem Justin Putuhena rozjel svou kariéru v roce 2001 technem a hardstyle stylem, od kterého dospěl až k electru.

Největšího úspěchu dosáhl v roce 2012, kdy společně se Showtekem nahrál hit „Cannonball“. Za tento track obdržel několik ocenění a vysloužil si přezdívku „Mr. Cannonball“. Kromě toho vydal několik skladeb pod záštitou Musical Freedom, Spinnin Records, Def Jam a Ultra Records. Vedle „Cannonball“ patří mezi jeho největší pecky tracky „Thunderbolt“ nebo „Poing“.

Justin Prime zremixoval také několik hitů populární hudby. Za zmínku stojí tracky od Jennifer Lopez, Flo Ridy nebo Davida Guetty. Mr. Cannonball spolupracoval také s Bonem ze slavné kapely U2.

V České Lípě už se v loňském květnu představil Dannic a rozhodně nezklamal. V jeho stopách se vydal také Jordy Dazz a Justin Prime bude třetím představitelem nizozemské hudební líhně, který se za poslední rok představí v českolipském klubu.