Beats for Love uspořádá warm up na podporu Linky bezpečí

Beats for Love uspořádá warm up na podporu Linky bezpečí

Netradiční formu zahřívacího večírku zvolili organizátoři největšího tanečního festivalu v České republice Beats for Love. Po koncertu Kosheen tentokrát pořádají benefiční akci na podporu Linky bezpečí. Ta se dlouhodobě potýká s nedostatkem financí a každé třetí dítě v nesnázích se na ni proto kvůli přetížené lince nedovolá napoprvé.

Filosofie ostravského elektronického festivalu Beats for Love je spojovat lidi a umění a podporovat smysluplné projekty. Z toho důvodu se organizátoři rozhodli uspořádat benefiční akci na podporu fungování služeb Linky bezpečí. Ta pomáhá dětem a mladým lidem nejen v jejich obtížných a krizových životních situacích, ale i při jejich každodenních starostech a problémech.

„Teď je ale Linka bezpečí v nebezpečí. Nedostatek financí omezuje její služby, což má za následek děsivou bilanci. Kvůli nedostatku kapacity se na ni nedovolá průměrně 50 dětí za jednuhodinu. To je 1 200 dětí během jediného dne a noci. A protože my jsme festival, který lásku nemá jen v názvu, rozhodli jsme se pomoci,“ říká Kamil Rudolf, ředitel festivalu Beats for Love.

V sobotu 19. dubna od 20:00 proto v ostravských Dolních Vítkovicích, konkrétně v kavárně U6 a také na náměstí mezi U6 a Multifunkční aulou Gong, zahraje více než desítka dýdžejů, kteří budou hrát bez nároku na honorář. Zazní club music a drum and bass, zahrají DJ Orbith, Martin Streed, Daniell, nFix & Candice, D´Safo, Dejl, Elvis, Madface, WDK, Femfing, Garnie:c nebo Dareen. Vstupenky vyjdou na 50 Kč, prodávat se budou na místě. Výtěžek z celé akce pak poputuje přímo na konto Linky bezpečí.

„Velmi si vážíme pomoci festivalu Beats for Love, všech účinkujících i návštěvníků, kteří přispějí na naše služby. Denně totiž s dětmi řešíme nejen jejich běžná trápení, ale i skutečně závažné problémy, jako je zneužívání, šikana nebo týrání. Linka bezpečí je pro mnoho dětí a dospívajících životně důležitá,“ dodává Pavlína Florianová ze Sdružení Linka bezpečí.

Veškeré informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz.