Za necelé dva týdny vypukne v Mecce peklo v režii DJské superstar Umeka

Za necelé dva týdny vypukne v Mecce peklo v režii DJské superstar Umeka

Uroš Umek, který používá zkrácený pseudonym UMEK, se již tento týden vrací z americké tour a mezi jeho první zastávky bude patřit Česká Republika! Dlouhé roky čekali jeho fanoušci na návrat této legendy do Prahy! V pátek 12. dubna vypukne to pravé peklo v podání této Slovinské DJské superstar!

Už dva měsíce můžete v klubu Mecca vidět mnoho zahraničních tváří. V únoru zavítali do tohoto Pražského klubu Nicky Romero a Basto! Na Velikonoční pátek jste mohli pařit na Holandské Bassjackers. Začátkem dubna zavítá do Prahy Italská tech-housová ikona Alex Kenji. Největší hvězdou jara, v klubu Mecca, bude bezpohyby UMEK.

Legenda elektronické hudby Umek po dlouhé době v Praze
UMEK. Legenda elektronické hudby a ikona východoevropského Techna. Jeho počátky se datují k roku 1993. Mezi mnoho mezníků jeho techno groove éry určitě patří Gatex, Lanicor a jeho vlastní label Recycled Loops. V roce 2007 představil Umek svou novou vizi, label1605 Music Therapy. Vydává hity, jako jsou ‚Posing as me‘ nebo ‚Carbon Occasions‘, které jsou vysílané i na MTV! Mezi světovými umělci, není mnoho artistů, kteří by byli producenty a zároveň i skvělými DJs. Umek se takto označovat může a to dokázal i cenou serveru Beatport ‚Best artist‘ za rok 2011!

Umeka v tomto pekle podpoří mnoho Českých DJských špiček! Můžete se těšit na DJe Enrica z legendárního Pražského afterklubu Studio 54. Nebude chybět ani Ikona festivalu Svojšice Džejár. Výtečný line-up doplní rezident klubu Mecca – Meccanicii. Na druhé stage se objeví mnoho mladých DJs, které zaštiťuje Touster production.

MeccaSTAR je pravidelná páteční noc klubu Mecca. Z hvězdných výšin na vás budou zářit nejen přední světové, ale i tuzemské hvězdy současné taneční scény. Jedinečný hudební zážitek si vychutnáte prostřednictvím křišťálově čistého zvuku Funktion 1.

UMEK: MeccaStar v Pátek 12. Dubna v klubu Mecca!