W&W headlinery AIR Festivalu v Hradci Králové

W&W headlinery AIR Festivalu v Hradci Králové

První ročník festivalu AIR nasadil hudební laťku opravdu velmi vysoko. A stačila k tomu dvě stejná písmena – W&W, pod kterými se skrývají pánové Willem van Hanegem a Wardtvan der Harst. Rodáky z holandského města Breda, které je líhní hvězd jako Hardwell, Tiësto nebo Dannic, není třeba domácímu publiku sáhodlouze představovat. Prožili jsme si s nimi jeji chvrchol trancové éry a také nám již stihli dokázat, že hudební posun, který za poslední roky absolvovali, byla ta nejlepší volba, kterou mohli udělat.

Jejich „big room“ a electro house s trancovou myšlenkou z nich dělá originální duo, které dnes patří do hlavních časů největších festivalů světa, jako. např. Tomorrowland nebo Ultra Music Festival. Jen za poslední dva roky nastřádali hity jako Rocket (Blasterjaxx), The Code (Ummet Ozcan), Trigger (Marcel Woods), Summer, Lift Off, Thunder nebo Bigfoot.

http://youtu.be/8UbPNJT3duA

W&W vystoupí jako headlineři pátečního programu hlavní stage. Základní vstupenky za 199 Kč (platí na oba dny) a VIP vstupenky jsou k zakoupení v síti Eventim.

15. – 16. 8. 2014
Hradec Králové, Festivalpark
Dvoudennívstupné: 199 Kč
VIP vstup: 1.390 Kč