Slovenská zpěvačka Mista vydává své debutové album

Slovenská zpěvačka Mista vydává své debutové album

Slovenská zpěvačka Mista přichází se svojí první deskou s názvem „Show Me„, jejíž vydání doprovází i stejnojmenný singl. Na albu jsou hned 4 hity, které znáte z rádií.

Mista představila svůj první singl „Rock It (United)“ teprve v lété 2011. Stejného úspěchu dosáhla i s následujícím songem „Never Hide„, který jí otevřel dveře i do zahraniční. Díky následné nabídce na spolupráci s německým vydavatelstvím A45 došlo k propojení krásné blondýnky Misty s producenty rumunského tanečního projektu Morandi (určitě si pamatujete hity „Angels“ a „Save Me“), kteří pro ni napsali nedávný hit „Ca$h Out„.

Třetí singl bodoval nejen v Čechách a na Slovensku, ale i v rádiích a klubech po celém Německu, Španělsku, Holandsku, Rumunsku nebo Belgii. Německý label A45 viděl v Mistě velký potenciál a všechny tři singly nabídl svému asijskému partnerovi – jednomu z největších tanečních vydavatelství – ToCo International, divize Asia. Ten okamžitě zareagoval, oslovil management zpěvačky a pozval ji na turné po nejvýznamnějších čínských klubech.

Nenechte si ujít její album „Show Me„, které Universal Music vydává již 19.11.2012!