90’s NO LIMIT!

90’s NO LIMIT!

20. března zažije Praha návrat do devadesátých let ve velkém stylu! V novém multifunkčním prostoru s unikátní akustikou a moderním designem, tedy ve Foru Karlín, se uskuteční mejdan roku za účasti velkých světových hvězd, které v té době vládly hitparádám a jejichž jména znal snad každý, kdo v té době poslouchal populární hudbu, která opanovala tehdejší diskotéky, tedy EURODANCE!

A kdo tedy v Praze naživo vystoupí v unikátním koncertním bloku a na následné diskotéce?

2 UNLIMITED
Eurodance skupina založená v roce 1991. Skupinu tvořilo nizozemské pěvecké duo, rapper Ray Slijngaard (nar. 1971) a zpěvačka Anita Doth (nar. 1971). Během prvních pěti let dosáhli výrazných úspěchů, měli šestnáct hitů jako například „No Limit“, „Tribal Dance“, „The Real Thing“ nebo „Get Ready For This“. Celosvětově prodali přes 18 miliónů alb. Skupina se rozpadla roku 1996. V dubnu 2009 společně vystoupili po třinácti letech původní členové Ray a Anita na koncertu „I Love The 90s“ v belgickém Hasseltu. Po pozitivní přijetí fanoušky začali vydávat nové skladby a vystupovat pod jménem Ray a Anita. Po vleklých tahanicích o původní název mohou Ray a Anita nyní vystupovat po letech opět jako 2 Unlimited a konečně přijíždí se svojí show plných hitů i do Prahy!

http://youtu.be/RkEXGgdqMz8

CULTURE BEAT
Culture Beat je německý eurodance projekt založený v roce 1989. Největší úspěch toto duo zaznamenalo v roce 1993, kdy je na první místa hitparád 13-ti evropských zemí vynesl hit „Mr. Vain“, který je dnes považován za eurodance klasiku. Stejně úspěšné bylo i album „Serenity“ s dalšími hity „Got To Get It“ a „Anything“. Toto album mnozí odborníci hodnotí jako milník v historii taneční hudby. Následovalo druhé album nabité hity s titiulní písní „Iside Out“ a „Crying In The Rain“. Všechny tyto hity a mnohé další máte teď možnost slyšet live.

https://www.youtube.com/watch?v=mfWb_60lhw0

HADDAWAY
Alexander Nestor Haddaway, více známý pod svým uměleckým jménem Haddaway je trinidadský zpěvák. Svoji celosvětově úspěšnou kariéru započal v roce 1993 hitem „What Is Love“, která se stala jednou z nejznámějších eurodance písní na světe. Tato skladba okupovovala první místa hitparád nejen v Evropě, ale dobila i Ameriku. Drží si 62.příčku jako nejprodávanější singl v historii. Jeho ostatní hity jako Life, I Miss You, Rock My Heart, Fly Away se v hitparádě umístily v TOP 10. I on se naživo představí v březnu v Praze!

https://www.youtube.com/watch?v=xhrBDcQq2DM

TWENTY 4 SEVEN
Jeden z prvních populárních Eurodance projektů, který vznikl na přelomu 80. a 90.let. Nejúspěšnějšího období se dočkal až po odchodu Captain Holywooda, který si založil vlastní, také poměrně úspěšný Eurodance projekt. Zlomovým byl rok 1993, kdy natočili desku Slave To The Music a vyslali do éteru stejnojmený singl, který bodoval v žebříčcích evropských hitparád. Twenty 4 Seven fungovali v té době jako duo ve složení Nancy Coolen a Stay-C Seedorf. I jejich další hity jako Is It Love?, Take Me Away a Leave Them Alone se staly hity a vy máte jedinečnou příležitost si je nyní připomenout live.

Domácí scénu na tomto unikátním koncertu a následném “mejdanu” zastoupí zpěvačka VERONA. Za mixážní pult se ihned po koncertu postaví LEOŠ MAREŠ, který navíc bude celý večer moderovat. Zdárně mu bude za DJským pultem sekundovat I jeho rozhlasový kolega PAVEL CEJNAR.

Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky exkluzivně v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 10. 11. 2014.

Klasická vstupenka – první vlna 300 ks za 490 Kč, dále pak 750 Kč, 850 Kč a 990 Kč na místě.

GOLDEN VIP – prvních 30 ks za 1 190 Kč, dále pak 1 390 Kč, 1 490 Kč a 1 590 Kč na místě.

DIAMOND VIP – prvních 30 ks za 1 990 Kč, dále pak 2 290 Kč, 2 390 Kč a 2 490 Kč na místě.

  • Klasická vstupenka opravňuje ke vstupu na plochu.
  • Golden VIP vstupenka obsahuje vstup na plochu a Golden VIP balkon, dále welcome drink, samostatný vchod, toalety, bar a zdarma šatnu.
  • Diamond VIP vstupenka obsahuje neomezenou konzumaci na baru (včetně alkoholických nápojů), vstup do všech prostor + Diamond VIP balkon, samostatný vchod, šatna, bary, toalety.

Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete nawww.btlagency.cz
Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/90  nebo objednávejte na čísle 605 007 551.
Vstupenky na dobírku objednávejte na info@btl-agency.cz, poplatek 84,- Kč.