Festival Svojšice představuje hard dance stage

Festival Svojšice představuje hard dance stage

Na festival Svojšice tento rok zavítá hardstylová Rezonance stage a hardcorová Prague Nightmare stage! Headlinerem páteční hardstylové noci se stává brutální raw hardstylový Radical Redemption z Holandska, který pravidelně vystupuje na největších hardstyle festivalech světa jako je Defqon.1, oporou mu bude ten nejlepší český a slovenský dj support. Sobotní noc představí královnu hardcoru, holandskou djku Korsakoff, která se proslavila např. hymnou k největším hardcore techno akcím na světě jako je Masters of Hardcore či Syndicate. Její oporou budou dobře známí Prague Nightmare dj’s či úspěšné domácí producentské duo vystupující tento rok na Masters Of Hardcore – Hungry Beats.

Kompletní line up na páteční a sobotní hard dance noc festivalu Svojšice:

Pátek 20.6.2014 – REZONANCE HARDSTYLE – Festival Svojšice
Radical Redemption /NL/
Enhancer /SK/
George Crusher /CZ/
Darkwatcher & Darkwizard /CZ/
Heavy Noizes /SK/
Kizzah /SK/
Style D /CZ/
Maicuss /CZ/
Michnoss /CZ/

Sobota 21.6.2014 – PRAGUE NIGHTMARE HARDCORE – Festival Svojšice
Korsakoff /NL/
Hungry Beats /CZ/
Ychy & Mephisto /CZ/
Koffos /SK/
Hardcore Fuckers /CZ/
Dirty-Z /CZ/
Hellmute vs. K.r.o.g.a.n. /CZ/
Izstvy /CZ/

Label Prague Nightmare Records působí na české scéně již přes 5 let a sdružuje desítky hardcorových dj’s a producentů z celé České Republiky a Slovenska. Hlavními tahouny Prague Nightmare Records je producentské duo Hungry Beats, které lítá pravidelně po celé Evropě se svým brutálním českým hardcorem. Tento rok si odbudou premiéru na největší hardcore akci planety – Masters of Hardcore!

Rezonance je pravidelná hardstylová párty spadající pod Prague Nightmare Records a IMI Dance, přinášející to nejlepší z hardstylu do České Republiky. Premiéru na velké stagi si Rezonance odbyla na podzimním Imagination Festivalu, kde se objevili holandští Psyko Punkz.

Na festivalu Svojšice se mají fanoušci hard dancu tedy opravdu na co těšit!

Víkendové vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal do konce dubna za krásných 549,- Kč na celý víkend Pro studenty mezi 17-22 lety na celý víkend za 198 Kč

Studentské vstupenky zakoupíš zde: http://svojsice.cz/vstupenky.php
Událost na facebooku najdete zde: www.facebook.com/events/517466148360543/

Open Air Festival Svojšice 2014
Pátek 20.6. & Sobota 21.6.2014 Areál Svojšice u Pardubic

Předprodej vstupenek v síti Ticketportal nebo online zde:
http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=132247, http://svojsice.cz/vstupenky.php

4 hudební scény -Techno, DnB, Hardstyle, Hardcore, House, Dubstep, Hardtechno//Worskhops, camping, dj semináře, koupání, sportovní aktivity, nové stanové městečko, denní program, dva kryté floory, levná kalba po celý víkend, cenové zvýhodnění pro mládež, afterparty, kyvadlová doprava z Pardubic.

WEB Info: www.svojsice.cz, https://cs-cz.facebook.com/svojsice