Limitovaná sérii lístků na Gregora Treshera

Limitovaná sérii lístků na Gregora Treshera

Německý Gregor Tresher rozbije svým soundem 12. 10. Prahu. Nepropásněte šanci zakoupit si lístek z limitované edice za bezkonkurenčních 150 Kč.

Druhá říjnovou sobotu by si měli nejen všichni hudební fajnšmekři zapsat do svých party kalendářů. Do pražského Yes klubu míří jeden z nejzvučnějších německých producentů současnosti – Gregor Tresher, jehož skladby vydávají přední světové labely jako je Cocoon papa Svena, Terminal M, 100% Pure nebo Great Stuff. Gregor se v minulosti v České republice již několikrát vyskytl a nutno podotknout, že to byl opravdu nářez!

O jeho support se postarají domácí stálice a nesporní talenti nastupující djské generace. Těšit se tedy můžete na Orbitha, Enrica, Subgatea, Marty Fishe, Kifliho, Schwinga, Wildu nebo Finidiho s Michaelem Jeyem, které doplní francouzský rebel Kluba.

Pokud máte zájem o koupi lístku ze speciální série 100 ks za bezkonkurečních 150 Kč, máte šanci prostřednictvím tel. 776000053, 776040646 nebo mailu booking@djsubgate.com či facebook profilu www.facebook.com/djsubgate

Kompletní informace o eventu Circus s Gregorem Tresherem naleznete na https://www.facebook.com/events/175291982603600/ nebo na www.yesclub.cz