Na Trancefusion - Ocean Of Love - jsou významně zastoupeni také čeští a slovenští DJs

Na Trancefusion – Ocean Of Love – jsou významně zastoupeni také čeští a slovenští DJs

Již tuto sobotu 13. dubna organizuje agentura BTL nejnovější edici dobře známé Trancefusion. Nově připravovaná událost nese název Ocean of love. Akce, na které vyrostou rovnou 3 stage, se bude konat opět v Průmyslovém paláci v Holešovicích. Samozřejmě největším lákadlem pro všechny trance fanoušky budou zahraniční hrdinové, jako ATB, Orjan Nilsen nebo Simon Patterson, ovšem významně zastoupeni budou také čeští a slovenští DJs.

Sobota 13. dubna slibuje užasnou noc pro všechny mezinárodní trance fanoušky, kteří díky této události navštíví Prahu. Někteří z nejlepších trancových českých a slovenských DJů i producentů budou mít v rámci této akce vyhrazenou svoji vlastní stage pod názvem „YES/NO stage“. Návštěvníci Trancefusion si zde budou moci užít hudbu od těchto DJs: Dusk, Thomas Coastline, ReOder, Nifra, Spark7, Niclas a N-Rico. Každý z nich představuje velmi dobře známé jméno jak v ČR, tak v zahraničí.

Thomas Coastline je oficiální rezidentní DJ Trancefusion a hrál už v rámci warm up a pre party akcí v celé ČR, např. po boku Richarda Duranda v klubu Pantheon v Plzni. Thomas má svou vlastní radiovou show na Afterhours.fm a zároveň bude také zahajovat celou Trancefusion na hlavním podiu – „Heaven stage“.

„Hrát na Trancefusion je pro mě neuvěřitelný zážitek. Nejen, že zde vystupují nejlepší trance DJové, ale je to také o skvělé příležitosti, kde mohu potkat hodně fajn lidí a přátel. Je to místo s nezapomenutelnou atmosférou a jsem opravdu hrdý, že mohu být na této party rezidentem!“ říká Thomas Coastline.

Nifra nepotřebuje velké představování. Jedna z nejznámějších slovenských DJs, podepsaná pod značkou Armada, vydala od roku 2008 mnoho skladeb. Je velmi dobře známá pro svůj „Coldharbour“ zvuk a progressive trance, který podporují největší světoví trance aktéři.

ReOrder pochází ze Slovenska stejně jako Nifra, ovšem již pár let žije v Praze. Reprezentuje se skvělou produkcí a jeho vlastní radioshow „ In trance I believe“, která je vysílána na 4 českých a 4 zahraničních stanicích každý týden. Armin van Buuren ho podpořil ve své show ASOT 606 s jeho novou skladbou „Aliance of trance“.

ReOrder se představí již na Trancefusion pre party v pátek 12. dubna v pražském klubu SaSaZu.

N-Rico v současné době vydává svůj první track „Sonar impulse“ a pokaždé exceluje na svých živých vystoupeních. V posledních letech stále roste jako DJ, kdy pravidelně hraje ve vyhlášených pražských klubech jako je Mecca a SaSaZu nebo v ostravském klubu Fabric. Zároveň si zahrál po bohu Above&Beyond a jejich Group Therapy a také již podruhé na Transmission pre party a after party. Další vystoupení ho čekají také v zahraničí.

Spark7 je sice velmi mladý, přesto již ve svém věku představuje velké jméno na trance scéně nejen u nás, ale i ve světě. Svoji první skladbu vydal ve svých 17 letech a za jeho produkci se mu dostává velké podpory – např. „Insania“,“Senses“ nebo „Dissapear“. Remix skladby „We control the sun light“ hraje Aly&Fila v rámci všech posledních akcí, také např. na ASOT 600. Spark7 si tento rok zahraje také v zahraničí, např. v Rusku nebo Austrálii a stojí za to ho vidět.

Dusk a Niclas jsou poměrně noví na trance scéně, ale rostou velmi rychle, což je vidět na počtu akcí, na kterých vystupují v poslední době.

Všichni vystupující DJs se těší na Vaši návštěvu na YES/NO stage:

Time-table YES/NO STAGE:
20:30-21:30 Dusk
21:30-22:50 Spark 7
22:50-00:10 Thomas Coastline
00:10-01:30 ReOrder
01:30-02:50 Nifra
02:50-04:10 N-Rico
04:10-05:30 Niclas

Více informací o všech DJs naleznete na těchto odkazech:
Niclas: www.facebook.com/erik.muff
Nifra: www.facebook.com/nifra12
ReOrder: www.facebook.com/ReOrderDJ
N-Rico: www.facebook.com/DJNRicoOfficial
Thomas Coastline: www.facebook.com/thomascoastline
Spark7: www.facebook.com/spark7official

Pro více informací ohledně propagace, novinek a tiskových zpráv:
http://www.trancefusion.cz/?menu=1&jazyk=cz&gal=

Informace o celé akci:
https://www.facebook.com/events/133336166817175/