Francouzský Ferry Tayle se představí na party Crystal

Francouzský Ferry Tayle se představí na party Crystal

Legendou je klub Fabric, legendou je Crystal – noc, která skvěle funguje už neuvěřitelných 11 let. Její rezidentní dj je LayDee Jane, jednoznačná, česká star – a my jsme pyšni, že Fabric je jediný klub v Čechách, který je schopen tak kvalitní lidský materiál držet ve vysoké kvalitě pro Vás, věrné, či nové clubbery.

A jako sladký bonus samozřejmě nabízíme vynikající, zahraniční jména, kterých vystoupilo nesčetně. Nyní to bude premiéra opravdové star, která bude mít ve Fabricu premiéru a je to, dámy a pánové, špičkový dj a producent z Francie – Ferry Tayle!

Crystal with Ferry Tayle

Autor alba Carnet de Vol, vynikajících singlů jako Memory of Me, L´Acrobat, Flying Blue, či Neptune´s Siren dává vesvé produkci a setech důraz na dynamiku, emoce, ale nečekejte prvoplánovou muziku, naopak, kromě skvěle vytancovaných končetin si odnesete opravdový zážitek. Ostatně, jeho kolaborace s umělci jako Tritonal, Daniel Kandi, Manuel le Saux, nebo skvělou vokalistkou Hannah Ray hovoří za své.

Také počet destinací, kdy Ferry objel všechny kontinenty této planety je dostatečně výmluvný. My se nesmírně těšíme ! :-)

Crystal je znám svou bohatou nabídkou, takže si kromě hlavních 2 hvězd můžete vybrat z dalších 3 výborných support dj´s a těmi jsou N-Rico, Rossignol a Priest. Připravena je také oblíbená a odzkoušená akce, kdy dámy mají vstupné do 22:00 zadarmo.

Skvělý sound, posílený světelný park a nezapomenutelná atmosféra, to vše Vás čeká 25.10!