Evolution Special představí holandského producenta Juventa

Evolution Special představí holandského producenta Juventa

Noc, kterou můžeme považovat za legendu progresivní scény v Česku, noc, která tento rok oslaví 10 let existence. Trápit Vás dlouhým seznamem vynikajících umělců Vás určitě nebudeme a plně se věnujme velké holandské, byť mladičké star, kterým je Juventa, vlastním jménem Jordin Maikel Post.

Tento teprve dvacetiletý producent a dj zaznamenal první úspěchy v roce 2009, které konstantně stoupají a v dnešních dnech vyvrcholily vynikajícím singlem s názvem „Move Into The Light“, který vyšel na jeho dvorním vydavatelství Enhanced. Krátce ještě zmiňme skvělý singl „Now Or Never“, který vznikl ve spolupráci s duem Tritonal, „Sleepwalking“, či „The Strip“. Pro kompletní diskografii doporučujeme navštívit server Beatport.com.

Nutno dodat, že to bude česká, klubová premiéra, takže nejen pro fanoušky špičkového proggytrance to bude jedinečná příležitost vidět a slyšet Juventu v akci. Dvouhodinouvou lahůdku čisté a emotivní „proggymusic“ připravuje duchovní otec a rezident noci Evolution, Martin Gredner. Společně s nimi se představí trio talentovaných a v regionu oblíbených dj´s, Coobcha, George Bell a Mikkallo. Hudebně se tedy nemáte šanci nudit!

Srdečně Vás tedy zveme na další pokračování noci, kde je stále muzikou prioritou číslo jedna a kde se scházejí skvělí lidé. Těšíme se!

Předprodej online: http://www.fabric.cz/rezervace/