MasterCard Balaton Sound: permanentky vyprodány!

MasterCard Balaton Sound: permanentky vyprodány!

Tři nová jména završili seznam účinkujících a line-up MasterCard Balaton Sound je nyní kompletní. Sander van Doorn, Lindstrom live a Roni Size & Dynamite MC přidáváme do programu prestižního tanečního festivalu na pláži jezera Balaton. I přestože areál doznal změn a byl zvětšen, permanentky jsou nyní vyprodány. Přečtěte si jaké změny čekají návštěvníky festivalu.

Pět týdnů před otevřením bran festivalu organizátoři oznámili, že permanentky jsou již vyprodány. Nyní je možné zakoupit VIP passy nebo kombinované permanentky s festivalem VOLT nebo B.my.Lake. K dostání jsou také ještě denní vstupenky, to vše však v limitovaném množství.

V line-upu mezitím přibyla další tři jména. Sander van Doorn, holadnský DJ a producent, bezpochyby jedna z největších hvězd letošního ročníku přiveze na Balaton Sound svoji prvotřídní produkci. Lindstrom, norský muzikant, DJ a producent eletronické hudby potěší publikum svojí rozmanitou, nepředvídatelnou, přesto však velmi zábavnou space disco music. Geniální DJ a producent, mezinárodní ikona d’n’b Roni Size přijede spolu s jedním z nejznámějších MC dnešních dní Dynamite MC.

Větší Sound – mapa nutností
Organizátoři této velmi populární akce se rozhodli rozšířit areál festivalu. Zatímco kempingy budou přesunuty do jiných lokalit, dosavadní kempingová prostranství u jezera se stanou součástí festivalového areálu. Hlavní organizátoři, Zoltán Fülöp a Norbert Lobenwein, dodali: „Většina hlavních dějišť bude letos přemístěna jinam, i prostor před Hlavním pódiem bude větší. Party Arena a Telekom Terrace se přemístí na nové místo, zbrusu nová Jagermeister open-air stage získá skvělý prostor. Mapu festivalu naleznete už nyní na našich webových stránkách.“

Program „nultého“ dne (Den 0)
Program „nultého“ dne (Den 0) je již připraven! Středa bude ve znamení zabydlování, osidlování a poctivé přípravy na hardcorovou party! Sander van Doorn, Hardrock Sofa a několik dalších DJ se postarají o to, aby měl Balaton Sound ten správný odpich! Pouze permanentka zajistí vstup na tento „zahřívací“ den, denní vstupenku nelze zakoupit samostatně.

Nagyon Balaton Gastro Garden
Balaton Sound je součástí letošního programu Nagyon Balaton, který se zaměřuje na oblast balatonského jezera. Již dobře známá Wine Village se přemění na Nagyon Balaton Gastro Garden, kde se představí ty nejlepší restaurace a vinařství z regionu.

Doprava a ubytování
Ti, kteří přijedou do Budapešti, se dostanou k jezeru Balaton, potažmo k branám festivalu, velmi jednoduše – mohou využít zajištěných transferů Budapest-Balaton Sound. Více informací naleznete zde: http://www.sziget.hu/balatonsound_english/info/transfer

Z ČR je možné dopravit se na festival přímo http://www.cebus.cz/poznavaci-zajezdy/doprava-balaton-sound/

Kromě regulerních kempingovým areálů festivalu si můžete dopřát více komfortu ve VIP kempingu s dřevěnými domky, zaparkovanými karavany i postavenými stany! Naprosto úžasnou a luxusní možností je pak ubytování na lodí na jezeře! Více informací o ubytování naleznete zde: http://www.sziget.hu/balatonsound_english/info/accommodation

http://www.youtube.com/watch?v=eVnrPyW-Yko

Více informací a vstupenky na: www.balatonsound.cz