Eric Prydz festival přináší oficiální video trailer

Eric Prydz festival přináší oficiální video trailer

Za necelé dva týdny, přesněji v sobotu 20.7. proběhne v pražské Incheba aréně dlouho očekávaný event Eric Prydz festival, kde se kromě zmiňovaného headlinera představí například Švéd Henrik B, Jeremy Olander, německý mág Gregor Tresher Live! a nebo argentinský Adrian Hour! Přinášíme vám oficiální video trailer a již teď vám můžeme slíbit, že se máte na co těšit!

Vstupenky na Eric Prydz festival:

Vstupenky na Eric Prydz festival si můžete stále pořizovat u společnosti Ticketportal v ceně 649,-Kč + manipulační poplatek prodejce ve výši 5% z dané ceny!

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Při zakoupení vstupenky u společnosti Ticketportal je nutné k ceně připočítat manipulační poplatek prodejce ve výši 5% z dané ceny. Online předprodej vstupenek je možný také na dobírku přes server www.rave.cz.

Lístky na Eric Prydz festival je možné pořídit v kamenném obchodu – Musicland Praha Palladium – Nám. Republiky 1, Praha 1. (přímo u vstupu z podchodu metra B – nám.Republiky)

tel: + 420 224 218 911

Golden VIP vstupenky na Eric Prydz festival v prodeji!

Limitovaný počet Golden VIP vstupenek zahrnuje neomezenou konzumaci na VIP baru kromě tabákových výrobků, přístup do prostor vyhrazených pouze pro majitele těchto vstupenek (balkon v prvním patře s výhledem na celý sál), VIP toalety a samozřejmě dostatek místa k sezení. Vstupenky si mohou zakoupit pouze osoby starší 18-ti let.

Cena vstupenky činí 2490,-Kč a lze ji zakoupit on-line na serveru Rave.cz, nebo v prodejně Musicland v obchodním centru Palladium – Nám. Republiky 1, Praha 1.

Vstupenky budou k dostání také v den konání party na kase, pokuď se neprodají dříve.

Kompletní informace o Eric Prydz Festivalu naleznete na www.ericprydz.cz a nebo na facebookovské fan pagi https://www.facebook.com/ericprydzfestival?fref=ts