Eric Prydz v Praze nevystoupí! Event se ale uskuteční i bez headlinera

Eric Prydz v Praze nevystoupí! Event se ale uskuteční i bez headlinera

Dnes dorazila do agentury DC Promo nemilá zpráva od managementu Erica Prydze, že headliner eventu nevystoupí. Přinášíme vám oznámení managementu, vyjádření právní kanceláře DC Promo a důležité informace o zítřejší akci včetně časového line-upu, vrácení části předprodejového vstupného a zvýhodněného vstupu přímo na místě. Prosíme věnujte pozornost následujícím informacím.

Jak jsme již v úvodu zmínili, dnes dorazila do pořádající agentury DC Promo.s.r.o informace od managementu Erica Prydze, že headliner zítřejšího eventu nevystoupí. Přes veškerou snahu pořadatele se závěr agentury tohoto švédského producenta spojený s jeho vystoupením nedal ovlivnit. Tímto se agentura DC Promo omlouvá všem fanouškům a partnerům eventu s Ericem Prydzem a jako kompenzaci vrací část vstupného ze zakoupených lístků v předrodeji a nabízí zvýhodněné vstupné při nákupu vstupenky na místě.

Celá audiovizuální show, ceny na barech a veškerý komfort pro návštěvníky zůstává beze změny.

Vyjádření bookingové agentury WME:

Anglický originál:
„We regret that this Saturday Eric Prydz will not be able to perform at our show , due to contractual obligations we have been informed by his representatives that we cannot go ahead with the performance and we hope can present him at a future date“.

Český překlad:
“S lítostí oznamujeme, že Eric Prydz nevystoupí v sobotním programu. Vzhledem k nespecifikovaným smluvním závazkům deklarovaným jeho managementem, jsme byli informováni, že se nemůže účastnit, ovšem doufáme a věříme, že se tak stane v budoucnu”.

Vyjádření právní kanceláře agentury DC Promo.s.r.o:

Vážení,
v právním zastoupení společnosti DC Promo s.r.o., jednající panem Petrem Dzinglem, statutárním zástupcem společnosti (dále jen „klient“), pořádající vystoupení Eric Prydz v pražské Incheba Areně dne 20.7.2013 (dále jen „vystoupení“), Vám podáváme jako zmocněná advokátní kancelář na žádost našeho klienta následující vyjádření.

Náš klient obdržel briskní informaci managementu Erica Prydze o neúčasti tohoto švédského producenta na této hudební akci. Přes veškerou vyvinutou snahu do současné chvíle se nepodařilo závěr zástupce Erica Prydze o jeho neúčasti na této akci zvrátit. Náš klient již nemá žádnou možnost přítomnost Erica Prydze na sobotní pražské hudební akci ovlivnit.

Klient se jakožto pořadatel cestou naší advokátní kanceláře velmi omlouvá všem fanouškům Erica Prydze a partnerům za neúčast Erica Prydze na této hudební akci v Praze.

Na výslovný pokyn našeho klienta dále zjišťujeme bližší informace k této náhlé záležitosti. Jakmile je obdržíme, budeme informovat partnery hudební akce a širokou hudební veřejnost.

Po předběžném posouzení věci sdělujeme, že ze strany našeho klienta byly splněny všechny smluvní podmínky, zejména byla uhrazena sjednaná cena za vystoupení Erica Prydze v pražské Incheba Areně, a to ve výši 100% již v červnu tohoto roku.

Děkujeme za pochopení.

Judr. Pavel Jelínek, Ph.D
ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JELÍNEK s.r.o.
http://www.advokatijelinek.cz

Vrácení části vstupného majitelům vstupenek zakoupených v předprodeji a zvýhodněná cena vstupného na místě.

Cena vstupenky se vzhledem ke vzniklým událostem sjednotila na 300,- Kč.

Pokud jste si zakoupili vstupenky v předprodeji, bude vám na místě konání akce vrácena částka následovně, podle uvedeného datumu prodeje na vstupence.
Květen: 549,- Kč – navráceno bude 250,-Kč
Červen:599,- Kč – navráceno bude 300,- Kč
Červenec: 649,- Kč – navráceno bude 350,- Kč
VIP Gold: 2490,- Kč – navráceno bude 490,- Kč

Vstupenku lze dále použít jako vstup na akci!

Prodej vstupenek na místě:
Normal vstup: 300,- Kč
VIP Gold: 2000,- Kč

Časový Line-up:
20:00 – 22:00 Tomáš Haverlík (Sk)
22:00 – 23:30 Lucca (Cz)
23:30 – 00:30 Gregor Tresher Live! (Ger)
00:30 – 02:30 Jeremy Olander (Swe)
02:30 – 04:30 Henrik B (Swe)
04:30 – End Adrian Hour (Arg)

Další informace o stavu vzniklé situace budou zveřejněny v nejbližší době.