Eric Prydz: Poslední důležité informace k sobotnímu eventu!

Eric Prydz: Poslední důležité informace k sobotnímu eventu!

Již tuto sobotu vystoupí v pražské Incheba aréně Eric Prydz. Přinášíme vám důležité informace spojené se vstupenkami, akreditacemi, parkováním, dopravou a dalšími pravidly na tuto událost,kde se kromě zmiňovaného headlinera představí Gregor Tresher Live, Jeremy Olander, Henrik B, Adrian Hour, Lucca a Tomáš Haverlík.

Po celou dobu konání festivalu platí zákaz vycházení z výstaviště. To platí i pro majitele GOLDEN VIP pásky. Při porušení pozbývá vstupenka a GOLDEN VIP páska platnosti. Zákaz vstupu mladším 15 let! Na akci je zdravotní dozor, požárníci, security služba.

Upozornění a pravidla: Zákaz vnášení drog, zbraní, vlastního pití a jídla.

Zákaz požití alkoholu mladším 18 let!

Prosíme o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme za pochopení.

V případě potřeby, dotazu či problému se obraťte na pořadatele akce.

Akreditace Eric Prydz 20.7. Praha

Otevření akreditací ve 20.00 hodin. Ukončení akreditací ve 23.00 hodin.

Všichni akreditovaní (výherci soutěží, hosté, partneři a další) se musí prokázat na akreditační pokladně platným dokladem (OP, Pas).
Pokud nemají doklad totožnosti, nebudou vpuštěni dovnitř. Akreditace je vždy na uvedené jméno a příjmení, nelze ji použít pro někoho jiného.
Každý návštěvník festivalu bude podroben osobní prohlídce, která slouží pro bezpečí nás všech. Na akci je přísný zákaz vnášení drog, zbraní, vlastního pití a jídla.Upozorňujeme, že pokud nejste na guest listu uvedeni, nemáte právo na volný vstup na akci. Pracovník Akreditací nemá možnost toto ovlivnit, proto respektujte plynulost odbavení i ostatní hosty ve frontě, prosím. Děkujeme za pochopení.

Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze na základě předložení občanského průkazu. Pořadatelé si dále vyhrazují právo kontroly občanského průkazu z důvodu zjištění plnoletosti návštěvníků festivalu.

Vstupenky na Eric Prydz Festival: Vstupenky na event Eric Prydz si můžete stále kupovat v síti Ticketportal, na serveru Rave.cz nebo v kamenném obchodu Music Land v pražském Palladiu – Nám. Republiky 1, Praha 1. Více info o vstupenkách naleznete také na http://dcpromo.cz/ericprydzpraha/vstupenky.php

Na místě budou vstupenky k dostání v ceně 800,- Kč za normální vstupenku a 2490,-Kč za Golden Vip vstupenku.

Rozdělení vstupních koridorů a vizualizace scény: Vizualizaci scény a jednotlivých vstupních koridorů pro předprodeje + výherní vstupenky, akreditace, VIP,hosty a prodej vstupenek na místě naleznete zde:

http://dcpromo.cz/ericprydzpraha/info.php

Doprava na Eric Prydz Festival v Incheba aréně: Pokud míříte na Eric Prydz Festival autem, doporučujeme vůz zaparkovat na placeném parkovišti v blízkosti areálu Výstaviště – Areál Výstaviště 67, 170 90 Prague 7. V případě využití MHD doporučujeme dopravit se na festival tramvajemi č. 12, 17, 24, 53 a 54.

Kompletní informace o Eric Prydz festivalu naleznete na http://dcpromo.cz/ericprydzpraha/index.php