DROPOUT - nový objev stojí za tajemnou skladbou Slowly!

DROPOUT – nový objev stojí za tajemnou skladbou Slowly!

Konec dohadům. Za tajemnou IDM skladbou Slowly stojí trojice, která si říká DROPOUT. Informaci přinesl včera exkluzivně server časopisu Billboard.

Blogosféra několik měsíců čile spekulovala o tom, kdo je autorem působivého singlu Slowly, jenž se stal internetovou atrakcí a jednou z nejvyhledávanějších hudebních položek. Nahrávka premiérově zveřejněná na Proximity se dočkala podpory od mnoha DJů a umělců, pochvalně se o ní vyjádřili například Oliver Heldens, The Magician nebo Pete Tong z BBC. Hned několik serverů uspořádalo anketu pro čtenáře, kteří měli tipovat, kdo je tvůrcem skladby. Včera hra skončila a inteligentní dance music má nové hrdiny.

Projekt Dropout je zatím poslední akvizicí labelu Big Beat, na kterém vydávají například Icona Pop, Galantis, Martin Solveig nebo Cash Cash. Pánové Ethan Davis, Ray Nowak a Selden Cummings pocházejí ze Santa Barbary a důvod, proč se rozhodli zveřejnit singl Slowly nejprve anonymně, vysvětlují následovně: „Byla to samozřejmě zábavná hra, zároveň jsme ale chtěli posluchačům umožnit poslechnout si nahrávku, aniž bychom je rozptylovali tím, kdo jsme!“

Oficiálně singl Slowly vyjde 16.6.2015…


YouTube kanál Proximity s nahrávkou Slowly: https://youtu.be/VFi-hTeDE7U
YouTube vizualizer: https://youtu.be/HAWVoLN-dEE
Slowly na SoundCloud: https://soundcloud.com/wearebigbeat/dropout-slowly