Oliver Heldens a Becky Hill mají nejprodávanější singl v Anglii!

Oliver Heldens a Becky Hill mají nejprodávanější singl v Anglii!

Holandský producent Oliver Heldens a anglická zpěvačka Becky Hill nedávno natočili společný singl. Skladba Gecko (Overdrive) je nyní nejprodávanější nahrávkou na britských ostrovech!

Devatenáctiletý Oliver Heldens je kmenovým interpretem značky Spinnin’ Records, která se specializuje na progresivní house a electro house. Je chráněncem slavného DJe a producenta Tiësta, na jehož labelu Musical Freedom vydal loni singl Gecko. Skladba uspěla v žebříčku DMC Magazine Buzz Chart, v němž se umístila na prvním místě, a z Olivera učinila žádané zboží. Heldens získal řadu zajímavých zakázek – o remix ho požádali například Robin Thicke (Feel Good) nebo Martin Garrix (Animals), zahrál si na jednom z největších hudebních festivalů Creamfields nebo v klubu Ushuaia na Ibize.

Jen o rok starší Becky Hill byla účastnicí první řady britské verze televizní soutěže The Voice. Následně natočila několik zajímavých hostovaček, třeba pro Rudimental (skladba Powerless). S ceněnou drum’n’bass partou dokonce absolvovala řadu živých vystoupení na festivalech (např. Glastonbury 2013). Je spoluautorkou a vokalistkou ve skladbě Afterglow projektu Wilkinson, která se i u nás dostala do rotací v rádiích.

Aktuální britská singlová jednička je vokální verzí původní Heldensovy nahrávky Gecko. Identifikujete ji podle podtitulu Overdrive…

Gecko (Overdrive) na YouTube: http://youtu.be/kcZMCMI24gs
Gecko (Overdrive) na iTunes: https://itunes.apple.com/cz/album/gecko-overdrive-radio-edit/id873131193?i=873131250
Gecko (Overdrive) na Spotify: http://open.spotify.com/track/483XiZ5o13Cc1zoWV7jGml
Gecko (Overdrive) na Deezer: http://www.deezer.com/track/79959534