Pusha T, Ludacris a spousta dalších na Balaton Sound 2015!

Pusha T, Ludacris a spousta dalších na Balaton Sound 2015!

Organizátoři MasterCard Balaton Sound ohlásili nová jména v programu. Kromě umělců EDM scény nyní přibyly v line-upu hvězdy hip-hopu, např. Pusha T a Ludacris, dočkali se také fanoušci house, tech house a minimal electronica. Tento unikátní festival, který se koná od 8.-12. července na pláži jezera Balaton v Zamárdi v Maďarsku, letos přichystal pro své fanoušky bonusový „Den 0“.

Jen málo festivalů s elektronickou hudbou se může pyšnit takovou polohou jako MasterCard Balaton Sound. Dva kilometry dlouhá pláž přímo v areálu, kde si návštěvníci mohou naplno užívat léto ve vlnách osvěžujícího jezera či na jednom z mnoha barů postavených přímo na molu. Milovníci léta a kvalitní elektronické hudby si zde rozhodně přijdou na své. Festival navíc láká na velkolepý začátek. Organizátoři přidali v programu bonusový Den 0 (8. července), kdy vystoupí Tiësto, Oliver Heldens, Moti a spousta dalších. Vstup na tuto startovací megaparty je již zahrnut v permanentkách, popř. je možné si zakoupit denní vstupenku, návštěvníci by však neměli s jejich nákupem příliš otálet, s blížícím se létem mizí vstupenky v prodeji závratnou rychlostí.

Line-up & nová jména

Každý rok zve MasterCard Balaton Sound přední světové DJs a hvězdné umělce EDM, letos do programu již přibyla jména jako Tiësto, Hardwell, Faithless, Axwell Λ Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Nicky Romero a téměř padesátka dalších. Nyní  organizátoři představili hvězdy hip-hopové scény a významné přírůstky v programu zaznamenala také Terrace, jedno z nejoblíbenějších pódií zaměřené na house, tech house a minimal electronica.

Pozvání na MasterCard Balaton Sound přijala hvězda hip-hopu Ludacris. Na svém kontě má sedmnáct nominací Grammy a jen ve Spojených státech prodal téměř 20 miliónů nahrávek. Právě vydal v pořadí již osmou studiovou desku “Ludaversal”, o jejímž úspěchu pochybuje asi málokdo. Americký hip-hopový talent Pusha T vydal v roce 2013 své debutové album “My Name is My Name”, na kterém se podíleli umělci jako Kanye West, Pharrell Williams, Kendrick Lamar a spousta dalších.

O nekončící party na Terrace se postará jedna z nejvýraznějších postav taneční hudby Seth Troxler, stejně tak The Martinez Brothers, dva mladíci z Bronxu, kteří si pomalu získávají přední pozici na hudebním trhu. Přijede také  Guy Gerber, DJ a producent, který rád vytváří hudbu se syntezátory a hudebními nástroji, dále pak Oliver Koletzki, německá hvězda taneční a techno scény.

Na letní plážovou party zavítá také holandský umělec a producent Bakermat, který  holduje stylům elektronické hudby, house, deep house i techna, a minimalisticky je mísí s prvky jazzu a soulu. Fanoušci se mohou těšit na anglického producenta Olivera Dene Jonesa alias Skream, jednoho z nejvýznamějších producentů dubstepu, který hrál důležitou roli při formování a vývoji tohoto žánru. Na Terrace také vystoupí Jackmaster, německý DJ a producent Alle Farben, který se svým singlem “She Moves” dobyl svět, nebo britský DJ a producent George FitzGerald, který 27. dubna 2015 vydá své debutové album “Fading Love”.

Pozvání na MasterCard Balaton Sound přijal také AronChupa, výrazná švédská postava hudební scény, Elliphant, který je ve světě známý svými netypickými  chytlavými jamy, šokujícími videi i svou nevyzpytatelnou přímočarou osobností. Vystoupí zde také Noisia Invites, trojice, kterou tvoří Noisia, Alix Perez a Teddy Killerz, stejně jako ODESZA, talentované duo elektronické hudby, které s sebou přiveze lákavou zasněnost, návykové bicí a pronikavě hlubové basy. Fadil El Ghoul, známý spíše pod svým uměleckým pseudonymem R3HAB je holanský DJ, který strhává davy nadšením po celém světě a v Zamárdi tomu bude zrovna tak. Z Holadska pochází také Tony Junior, hudební fenomém proslulý svým charismatem a  chytlavými melodiemi. Frontman skupiny Faithless představí na Balaton Sound také svůj nový projekt Maxi Jazz & The E-Type Boys.

Ve 4. kole byla ohlášena tato jména: (v abecedním pořadí):

Alle Farben

AronChupa

BAKERMAT

ELLIPHANT

GEORGE FITZGERALD

GUY GERBER

JACKMASTER

Ludacris

Maxi Jazz & The E-Type Boys

Noisia Invites: Noisia, Alix Perez, Teddy Killerz

Odesza

Oliver Koletzki

PUSHA T

R3HAB

SETH TROXLER

SKREAM

THE MARTINEZ BROTHERS

Tony Junior

Zakuste loňský Balaton Sound! Podívejte se na naše aftermovie:

 

http://youtu.be/ESugJfUHc08

Více informací a vstupenky na www.balatonsound.cz