Crazibiza vystoupí v Praze

Crazibiza vystoupí v Praze

V pátek 11. prosince čeká na všechny fanoušky kvalitní house music doslova hudební BOMBA. Ve Fashion club Prague přivítáme hvězdné DJské duo CRAZIBIZA, které má na svém kontě desítky hitů a stovky vystoupení po celém světě. Do Prahy přiletí přímo z Miami a vy se můžete těšit na skvělou hudební show.

Crazibiza je náš předčasný dárek pro všechny milovníky kvalitní hudby a pro všechny, co s námi víkend co víkend užívají ty nejstylovější party v Praze! Je to naše poděkování za celý rok 2015 a příprava na rok 2016, kdy se budete moci těšit na další zahraniční jména!

Jako support DJs se představí jeden z nejoblíbenějších DJs Česka – DJ Bon Finix, rezidentní DJs Fashion club Prague – Don Marquez, Styx a Mark Colton, a rezidentní DJ uznávaného hudebního webu housemagazine.cz – DJ Tigi!

Crazibiza
Poprvé se na hudební scéně objevili v roce 2012, ale za tak krátkou dobu už mají na svém kontě již více než 150 tracků a remixů pod těmi největšími značkami jako Pacha, Ministry of Sound nebo Hed Kandi. Největší prodejce hudby Beatport označil Crazibizu jako nejlepší remixéry roku 2012 a jako 4. nejlepšího house producenta roku 2014. Crazibiza vlastní také uznávané vydavatelství PornoStar Records, na kterém bylo vydáno již více jak 250 tracků. Za svou kariéru již remixovali takové hvězdy světové hudby jako Icona Pop, Axwell, Deadmau5, Adele, Akon, Beyoncé, Wamdue Project, Barbara Tucker, a mnoho dalších.

https://www.youtube.com/watch?v=wtM5EjV7O80

Jejich týdenní rozhlasový pořad na Music FM 89,5 dosahuje více než 300 000 posluchačů každý čtvrtek! Kromě práce ve studiu, patří Crazibiza také k velmi vytíženým DJům. Jejich cestovní plán zahrnuje více jak 150 termínů po celém světě od Evropy, přes Nový Zéland, Austrálii, Čínu, Hongkong, Japonsko, Korea, Rusko, Dubai, Mexiko, Argentinu, Kolumbie a poslední dobou USA! Crazibiza také patří k rezidentním DJs v klubu Space na Ibize.

Facebook: www.facebook.com/crazibiza/
Soundcloud: http://soundcloud.com/crazibiza
Web: http://crazibiza.com/

VSTUP: Muži 200,- CZK, Dámy 200,- CZK, rezervace 200,- CZK
HUDBA: house, disco house, vocal house, remixes

DJs: CRAZIBIZA (HU), Bon Finix, Don Marquez, Styx, Mark Colton, Tigi

Rezervujte si svůj stůl na telefonu +420 224 815 733 nebo přes email reservation@f-club.cz.