Christmas Party představuje čtyři talenty nastupující generace

Christmas Party představuje čtyři talenty nastupující generace

Subgate, TGT Live, Revis a Adam Jensen uzavírají kompletní line-up 14. ročníku pardubické Christmas party. Pojďme si tyto čtyři umělce blíže představit!

Subgate:
Na domácí scéně působí od roku 2000. Za více jak třináct let si vybudoval silnou fanouškovskou základnu a kromě celé řady domácích eventů, mezi které patří například festivaly Mácháč, Svojšice, Cosmic Trip nebo halovky Citadela či Apokalypsa vystoupil i za hranicemi naší země. Jeho sound mohlo okusit publikum na Kostarice, Sri Lance, v Německu nebo na Slovensku. V minulosti supportoval taková jména jako je například Carl Cox, Kaiserdisco, Jay Lumen, Marco Bailey nebo Jon Rundell. Kromě vystoupení se věnuje i vlastní produkci a jeho muzika vychází na labelech nejen u nás, ale také v Mexiku, Španělsku, Itálii nebo Velké Británii.

TGT:
Aleš Povr aka TGT se věnuje vlastní produkci od roku 1995. Od té doby působil hned v několika hudebních projektech jako je například Hight State, Trancegate nebo The Clang. Vystoupil po boku jmen jako je Marco Zaffarano, Scan X, Nathan Coles, Corvin Dalek a nebo Oliver Klein. Jeho největšími úspěchy jsou vystoupení na festivalech Mácháč, Open Air Field, Summer of Love nebo Hangars. Za zmínku stojí i vydání jeho EP One digital emotion. Skladba Tma se objevila na slovenské kompilaci Adidas Pure a dočkala se i videoklipu. V současnosti se TGT prezentuje energickým techhousem a melodickým technem a doufáme, že si jeho vystoupení užijete stejně jako my!

Revis:
Talentovaný dj a promotér se pohybuje na naší scéně už nějaký ten pátek. Za tu dobu se díky svým setům zapsal do paměti nejednoho českého clubbera. V minulosti se představil například s umělci jako je Luigi Madonna, Spartaque, Uto Karem, Mladen Tomic nebo Jay Lumen a svůj um ukázal na festivalech jako je Mácháč, Pleasure Island nebo Svojšice. Kromě těchto eventů zavítal take do Irska a za zmínku rozhodně stojí i jeho promotérská činnost, kterou oživuje kulturu na poli domácí scény!

Adam Jensen:
Aktivity agentury DC promo, která má na svém kontě kromě pardubické Christmas party také festival Svojšice, jsou mu velmi blízké a tak ve spojení s těmito eventy můžete slyšet i jeho pojetí elektronické hudby. Ve spojení se 14. ročníkem pardubické Christmas party jste ho mohli slyšet hned na několika warm upech a svou premiéru si odbyde i na výstavišti ABC.

Veškeré informace o Christmas party naleznete na https://www.facebook.com/christmasparty2010?fref=ts