Mauro Picotto a DJ Tomcraft již za měsíc v Plzni

Mauro Picotto a DJ Tomcraft již za měsíc v Plzni

Jedna z největších hvězd a legenda techno hudby, Mauro Picotto z Itálie, se poprvé představí v Plzni. Jako support se můžete těšit na evergreen z Německa: DJ Tomcraft

MAURO PICOTTO:
Jsou vám povědomé skladby Iguana, Komodo nebo Pulsar? Mauro Picotto vydal přes 600 autorských nahrávek a bezpočet remixů, do dneška prodal přes šest milionů kopií po celém světě. Pravidelně vystupuje v nejlepších klubech a k jeho referencím patří největší festivaly, od Love Parade přes Creamfields, MTV Festival, rezidentní noc v Space na Ibize, zimní olympijské hry v Turíně, Ultra, Time Warp, Awakenings, Apokalypsa, Night of Heroes a další. Letos zahrál také na jednom z nejznámějších festivalů na světě, Tomorrowland, který navštívilo 185.000 lidí.

DJ TOMCRAFT:
Kromě Maura Picotto zahraje hitmaker a evergreen DJ Tomcraft. Jeho hitu „Loneliness“ padlo k nohám několik hitparád, včetně té britské. Jeho sety byly ke slyšení na nejznámějších festivalech Loveparade, Nature One, MayDay a dalších. Třemi dance awardy vyznamenaná bavorská megastar s sebou přiveze svůj nový projekt „20 Years of DJ Tomcraft“. Je tomu přesně 10 let, kdy vypustil do světa taneční hudby jednu z největších klubových pecek, skladbu Loneliness a je nejspíše stejně zbytečné představovat další jeho hity jako např. Prosac nebo Overdose. Během své kariéry si Tomcraft zahrál na nejprestižnějších tanečních akcích a v posledních letech se opět vrací na scénu.

Support Acts:
– Subgate
– Golpe
– Tomas Drex
– Andre Lesu
– Jacker
– Rusty Matchbox
– Millan Weekender
– Luccia
– Lady A
– Martez Ortega
– Michele Cavalletto

Více o akci najdete v našem partylistu – 17.1.2014 – PÁTEK – Prostory Calabria Palace, Plzeň – Raveolution with MAURO PICOTTO & DJ TOMCRAFT!