2 Unlimited a Culture Beat na brněnském festivalu 90s Explosion!

V září 2023 ovládne stadion „Za Lužánkami“ v Brně největší devadesátkový festival v Evropě. Mezi největší hvězdy patří belgicko-nizozemská eurodance skupina 2 Unlimited a německý eurodance projekt Culture Beat. Legendárních devadesátkových hvězd je ale mnohem více!

Pokud jste milovníky hudby z devadesátých let, máme pro vás další skvělou zprávu! Po Praze přichází 90s Explosion festival i do Brna.

V sobotu 16. září se v Brně za Lužánkami uskuteční 90s Explosion festival, největší devadesátkový festival ve střední Evropě. Na jednom pódiu uvidíte a uslyšíte legendární hvězdy devadesátých let jako: 2 Unlimited, Culture Beat, Snap!, Captain Jack, Pharao, Twenty 4 Seven ft. Stay-C a Li-Ann, Bg The Prince of Rap, Lunetic či Verona.

2 Unlimited a Culture Beat na brněnském festivalu 90s Explosion!

90s Explosion festival je unikátní událost, světový koncept kontinuální show s největšími ikonami této doby vám připomene nezapomenutelné hity, na které jste tančili na diskotékách nebo poslouchali v rádiu. Připravte se na cestu zpět do minulosti plnou energie, nostalgie a zábavy.

90s Explosion festival se koná v sobotu 16. září v Brně za Lužánkami. Vstupenky si můžete zakoupit na oficiálních stránkách festivalu nebo na Ticketstream.cz. Spěchejte, protože některé cenové kategorie jsou již vyprodané.

Pokud chcete zažít nezapomenutelný zážitek a vrátit se do devadesátých let, nenechte si ujít 90s Explosion festival!