Twenty 4 Seven vystoupí v Jeseníku

Pokud jste fanouškem taneční hudby devadesátých let, máme pro vás další skvělou zprávu. Legendární holandská Eurodance skupina Twenty 4 Seven se vrací na české pódium a tentokrát zavítá do města Jeseník v rámci akce 90’s BACK. Příští sobotu 22. dubna se můžete těšit na jejich největší hity, jako je Slave to the Music, Is It Love nebo Take Me Away.

Twenty 4 Seven je jeden z prvních populárních Eurodance projektů, který vznikl na přelomu 80. a 90.let. Nejúspěšnějšího období se dočkal až po odchodu Captain Holywooda, který si založil vlastní, také poměrně úspěšný Eurodance projekt. Zlomovým byl rok 1993, kdy natočili desku Slave To The Music a vyslali do éteru stejnojmený singl, který bodoval v žebříčcích evropských hitparád. Twenty 4 Seven fungovali v té době jako duo ve složení Nancy Coolen a Stay-C Seedorf. I jejich další hity jako Is It Love?, Take Me Away a Leave Them Alone se staly hity a vy máte jedinečnou příležitost si je nyní připomenout live.

Domácí scénu na tomto unikátním koncertu a následném „mejdanu“ zastoupí skupina HOLKI.

Vstupenky na koncert jsou k dostání na webu www.smsticket.cz. Cena je 490 Kč za osobu. Koncert začíná v 21:00 hodin ve společenským domě budovy IPOS v Jeseníku.

Twenty 4 Seven vystoupí v Jeseníku

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zavzpomínat na dobu, kdy hudba byla plná energie a radosti. Twenty 4 Seven vás rozhodně nenechají sedět a rozproudí vaši krev svými nakažlivými rytmy.

Kdy: Sobota, 24. dubna 2023
Kde: IPOS, Jeseník
Vystoupí: Twenty 4 Seven a skupina HOLKI
Předprodej vstupenek: SMSticket.cz
FB událost