2 Unlimited, Twenty 4 Seven či Snap! vystoupí na festivalech v Česku!

Pokud máte rádi hudbu 90. let, pak byste si neměli nechat ujít Retro Music Festival 2023, který se bude konat hned ve třech českých městech, a to v Břeclavi, Olomouci a Českým Krumlově.

Na tomto festivalu se sejdou ty největší hity této dekády a zazní v podání originálních interpretů. Můžete se těšit na energické vystoupení skupin jako 2 Unlimited, Masterboy, Fun Factory, Mr. President, Twenty 4 Seven, Rednex, Snap!, Verona nebo Lunetic.

Festival nabídne také video disco s Dj Styxem a Dj Leemacem, taneční show skupiny Ladylicious ze Slovenska a moderovat bude Martin Hájek (Diskopříběh) z rádia Kiss.

Retro Music Festival 2023
Retro Music Festival 2023

Retro Music Festival 2023 se uskuteční 10. června v Olomouci na Korunní pevnůstce, 24. června v Českým Krumlově v Pivovarské Zahradě a 15. července v Břeclavi v zámeckém areálu.

Vstupenky si můžete zakoupit na oficiálních stránkách festivalu. Ceny se pohybují od 790 do 4990 korun podle typu vstupenky a doby nákupu. VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumaci nápojů, vlastní bar, vyvýšený výhled na stage a další výhody.

Retro Music Festival 2023 je ideální příležitostí pro všechny fanoušky hudby 90. let, kteří si chtějí zavzpomínat na staré časy, pobavit se s přáteli a užít si skvělou atmosféru. Nezmeškejte tento jedinečný hudební zážitek!