Aqua a Eiffel 65 na pražském festivalu 90s Explosion!

V květnu 2023 ovládne holešovické výstaviště v Praze největší devadesátkový festival v Evropě. Mezi největší hvězdy patří dánsko-norská skupina Aqua či legendární italská skupina Eiffel 65. Legendárních hvězd je ale mnohem více!

Pokud jste milovníky hudby z devadesátých let, máme pro vás skvělou zprávu!

V sobotu 20. května se v Praze uskuteční 90s Explosion festival, největší devadesátkový festival ve střední Evropě. Na jednom pódiu uvidíte a uslyšíte legendární hvězdy této dekády, jako jsou: Aqua, Eiffel 65, Dr.Alban, East17, Snap!, No Mercy, Five, Londonbeat, Black Box, Down Low, Maxx, 2 Brothers On The 4th Floor a Mr.President Fka Layzee.

90s Explosion open-air festival Praha 2023

90s Explosion festival je unikátní událost, světový koncept kontinuální show s největšími ikonami této doby vám připomene nezapomenutelné hity, na které jste tančili na diskotékách nebo poslouchali v rádiu. Připravte se na cestu zpět do minulosti plnou energie, nostalgie a zábavy.

V září se na podobnou akci pod záštitou 90s Explosion můžete těšit i v Brně. Více informací zde.

90s Explosion festival se koná v sobotu 20. května 2023 na Výstavišti Praha Holešovice. Vstupenky si můžete zakoupit na oficiálních stránkách festivalu nebo na Ticketstream.cz. Spěchejte, protože některé cenové kategorie jsou již vyprodané.

Pokud chcete zažít nezapomenutelný zážitek a vrátit se do devadesátých let, nenechte si ujít 90s Explosion festival!