Příští Transmission bude v říjnu 2014

Příští Transmission bude v říjnu 2014

Zatímco první úspěšná mezinárodní edice Transmission – která se konala v Bratislavě minulou sobotu – je právě za námi, Transmission s potěšením oznamuje datum pro novou velkolepou show v Praze pro rok 2014. Sobota 25. října je datum, které byste si měli označit ve svém diáři jako den nové 11. edice pražské Transmission. Omezené množství základních vstupenek (Early Bird Tickets), bude v prodeji od úterý 25. března.

Po poslední české vyprodané edici, která přivedla návštěvníky z více než 50 zemí, vytváříme další nový zážitek, další zbrusu novou ohromující show v pražské O2 aréně. Transmission je známá a uznávaná pro svou dech beroucí produkci s obrovskou stagí, která se rozkládá na ploše přes 1000m2 a také pro svůj silný zvukový systém Funktion One, který je speciálně dovezen z Velké Británie s tovární podporou, která zaručí návštěvníkům nejlepší možný hudební zážitek. Stage je zaplněná mnoha vysoce kvalitními lasery zkombinovanými s velmi kvalitními světly, stovkami čtverečných metrů LED obrazovkami, CO2 a konfetami, ohnivými a pyro efekty. S produkcí United Music Events se často podařilo předčít očekávání fanoušků a udělat z nemožného možným. Každopádně nejdůležitější částí Transmission jsou návštěvníci, kteří vždy vytváří úžasnou atmosféru.

Po několik let TRANSMISSION vystřídala různá témata jako The New World, Ancient Mysteries, Future Cities, Digital Madness, The Spiritual Gateway a v loňském roce The Machine of Transformation. Se zodpovědností se tyto témeta přenesla do života díky skvělým video-projekcím vytvořenými rezidentními VJs, holandským VJ týmem Vision Impossible, oceněný VJ tým tří holandských mozků tvořících vizualizace pro trailer, celé show a intro videa všech umělců.

Hudebně tyto témeta ožívají díky sympatickému a velmi milovanému německo-americkému DJ z Miami na Floridě. Markus Schulz v několika letech vytvářel různé hymny jednotlivých edic, jako jsou The New World, Digital Madness, The Spiritual Gateway a The Machine of Transformation. Třešničkou na dortu celé Transmission je Transmix, který je složen z nejlepších trancových skladeb minulosti. Letošní téma a line-up bude oznámen v pozdější době.

VSTUPENKY:
Early Birds tickets (základní vstupenky) stojí 990 Kč / 37,- euro.
VIP vstupenky (zahrnující VIP vchod, VIP šatnu, VIP toalety a welcome drink) jsou za 2500 Kč / 95,- euro.

VSTUPENKY ČR:
Omezené množství “early bird” vstupenek a VIP vstupenek jsou v prodeji od úterý 25. března. Vstupenky jsou k zakoupení na více než 6500 prodejních mistech SAZKA sázková kancelář, a.s. Prodejní místa SAZKA sázková kancelář, a.s., jsou vybaveny on-line terminály, můžete je najít na pobočkách České pošty, v novinových stancích a trafikách, na čerpacích stanicích, v nákupních centrech a na dalších místech. Pro více informací, rezervace a zakoupení online navštivte: www.sazkaticket.cz. Můžete platit také kreditní kartou.

VSTUPENKY DO ZAHRANIČÍ:
Omezené množství ‚Early Bird‘ vstupenek (základní) a VIP vstupenek v předprodeji od úterý 25. března přes Paylogic na stránkách United Music: www.unitedmusic.cz

CESTOVNÍ BALÍČKY:
Cestujete na Transmission ze zahraničí? Pak si můžete zakoupit balíček s hotelem a vstupenkou od našeho oficiálního partnera Festicket.com. Podívejte se na: http://bit.ly/TM14Travelpackages

GOLDEN TICKETS (4650 CZK):
Pro ty, kdo si chtějí užít Transmission v co největším pohodlí a luxusu, jsou v prodeji také klasické Golden (tzv. klubové) vstupenky. Luxusní klubové patro O2 areny Vám poskytne několik obřích barů, šatnu zdarma, komfortní sedadla a také bohatou nabídku občerstvení s neomezenou konzumací, které je pro Vás připraveno po celou noc. Toto vše je již zahrnuto v ceně lístku. Golden vstupenky si můžete objednat prostřednictvím zaslání e-mailu na adresu Finkousova@bestsportarena.cz

TRANSMISSION
25.10.2014
O2 arena Praha, ČR
Vstup otevřen: 20:00 h.
Začátek show: 21:30 h.
Konec: 06:00 h.

Transmission vám přináší Gambrinus Excelent

Aftermovie a videa z předchozích let můžete nalézt zde:
2013: https://www.vimeo.com/82774357
2012: https://www.youtube.com/watch?v=HPUE_c5zC_4
2011: https://www.youtube.com/watch?v=AeXTiQLL90c

https://vimeo.com/channels/transmission

Twitter: www.twitter.com/TransmissionUM
Instagram: www.instagram.com/transmissionofficial