Festival Balaton Sound 2023 představuje první jména programu

Balaton Sound – Pláž, slunce, koncerty. Jeden z nejznámějších a nejživějších elektronických plážových festivalů se v roce 2023 vrací s velkou pompou a představí ty nejlepší umělce a DJs, kteří v současnosti na elektronické scéně působí. Od 28. června do 1. července přivezou své největší hity světoví headlineři Armin Van Buuren, Don Diablo, Dimitri Vegas & Like Mike a řada dalších, kteří rozzáří pláže u jezera Balaton.

Balaton Sound se vrací v roce 2023 na idylické pobřeží maďarského jezera Balaton a nabízí bezkonkurenční luxusní VIP zážitek, na kterém se představí největší světová jména elektronické hudby. Na festivalu vystoupí nejen hvězdy Armin Van Buuren a Don Diablo, ale také nekompromisní Dimitri Vegas & Like Mike a opět se na Balaton Sound vrací také Hardwell. A co víc, jeden z nejunikátnějších britských umělců Dimension, který čerstvě vyprodal kultovní Printworks, vystoupí po boku oblíbenců festivalových fanoušků KSHMR, Kungs, Ofenbach a mnoha dalších umělců, kteří budou teprve oznámeni.

Letošní areál doplní denní plážové kluby a návštěvníci festivalu zažijí okouzlující představení různých pouličních divadel, extravagantní módní přehlídky mezinárodních návrhářů a řadu sportovní aktivit, ale i možnost relaxovat na kurzech jógy a mnoho dalšího.

Na letošním festivalu Balaton Sound bude k dispozici také více možností ubytování, a to tradičně jak v kempech, tak v glamping stanech a chatkách. Bude možné zakoupit také exkluzivní VIP prázdninový balíček v 5* hotelu BalaLand, který se nachází v pěší vzdálenosti od festivalu a nabízí apartmány s výhledem na jezero.

Na své si přijdou i milovníci jídla a vína! Balaton Sound je obklopen nejlepšími maďarskými vinicemi a nabízí kvalitní produkty z celého regionu. VIP zóny festivalu se mohou pochlubit řadou aktivit – od salonků pro líčení až po čerstvé nápoje a welcome drinky, stejně jako exkluzivními večírky a neohlášenými koncerty, které si nesmíte nechat ujít.

Anna Filutas (manažerka Balaton Sound festivalu) řekla: „Již v tomto prvním představení programu je vidět, že letos míříme vysoko. Máme účinkující ze samé špičky seznamu ‚Top 100 DJs‘ časopisu DJ Mag, jako jsou Armin Van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, KSHMR nebo Vini Vici. Balaton Sound je unikátním místem pro party s nezapomenutelnými východy slunce na pláži Balatonu. Je ale také skvělým místem pro načerpání energie během dne. Snažíme uspokojit všechny potřeby návštěvníků festivalu, od dobrodruhů až po návštěvníky, kteří hledají exkluzivitu a pětihvězdičkové služby„.

Místní značka B My Lake letos znovu spojí síly s Balaton Sound a přivítá umělce z undergroundové hudební scény. Další účinkující budou oznámeni v následujících měsících.

Dosud oznámený line-up v abecedním pořadí, A-Z

Armin Van Buuren

Dimension DJ set

Dimitri Vegas & Like Mike

Don Diablo

Hardwell

KSHMR

Kungs

Ofenbach

Vini Vici

& a už brzy oznámíme další jména!