HARD ROCK SOFA již tuto sobotu v klubu MECCA!

HARD ROCK SOFA již tuto sobotu v klubu MECCA!

HARD ROCK SOFA je populární dvojice z Ruska, která se dala dohromady v roce 2005. Za osmiletou dobu jejich existence vydali vice než 30 singlů a 80 remixů u předních evropských a amerických house vydavatelství jako jsou např. Axtone Records, Size Records, Spinnin‘ Records aj.

Toto duo producentů a DJs má jedinečný styl, na kterém si zakládají a tím dostávají do varu návštěvníky klubů a festivalů po celém světě. Jeden z jejich největších hitů “blow up” dosáhl druhé příčky v žebříčku BEATPORT TOP 100 během několika dnů po jeho vydání. “Blow Up” vyšel dokonce v remixu od takových velikánů jakými jsou Axwell či Thomas Gold. V roce 2012 vychází u vydavatelství Axtone records song “Quasar”, kterým získali obrovskou popularitu i mezi svými kolegy a právě tento song zařadili do svého setu koncem roku 2011 Swedish House Mafia během jejich vystoupení v největší New York aréně – Madison Square Garden.

V současné době tito miláčci prosincového MAGNETIC Festivalu vydávají singl “Rasputin”, který se drží na vysokých příčkách hitparád a který sklidil velký úspěch během jejich březnového vystoupení na Ultra music Festivalu a ne jinak tomu jistě bude 20.4.2013 v pražském klubu MECCA na party MECCAZOO.

HARD ROCK SOFA @ MeccaZoo v sobotu 20. dubna
Speciálně pro tuto noc se klub Mecca promění ve skutečnou africkou džungli. Autentičnost prostředí podpoří místa protkaná dekoracemi z pralesů a zvukové projevy tamních predátorů. Chybět nebudou ani africké bubny v rytmu house music a sexy tanečnice ve zvířecích kostýmech.

  • Aftermovie z MeccaZoo s NICKYM ROMEREM

Předprodej vstupenek již zahájen: http://tickets.mecca.cz/cs/a/106
Cena vstupenek: Regular 290 Kč a VIP 490 Kč

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/128245934022166/