Example se letos opět vrátí do Česka!

Example se letos opět vrátí do Česka!

Skvělá zpráva pro fanoušky britského zpěváka, kterých je v Česku požehnaně. Example se letos na podzim opět vypraví do Prahy a představí se na své tour věnované jeho novému albu Live Life Living, které se uskuteční v pražském klubu SaSaZu na Bubenském nábřeží.

Začíná se už pomalu stávat tradicí, že se u nás tento zpěvák začíná objevovat pravidelně každým rokem. Minulý rok tu vystoupil v pražské Incheba Aréně a v roce 2012 naší zemi stihl navštívit dvakrát a z toho jednou vystoupil dokonce na samotném festivalu Rock For People. Letos k nám tento jednatřiceti letý zpěvák, který se svými hity Natural Disaster, Changed The Way You Kiss Me a nebo třeba Won´t Go Quietly dobil přední příčky hitparád a na svých singlech spolupracoval s předními jmény DJingu jako jsou Calvin Harris či například Laidback Luke, má za sebou velkou historii a a s desítkou singlů má za sebou celkem 4 úspěšná studiová alba.

Example se letos opět vrátí do Česka!

Nicméně Example stále pracuje na své tvorbě a chystá obrovské tour pro své již páté studiové album s názvem Live Life Living, které přijede představit k nám do Česka 3.října 2014 přímo do vyhlášeného pražského klubu SaSaZu.

Když zhodnotíme Examplova předchozí vystoupení v Česku, tak Vám s jistotou můžeme doporučit navštívit toto vystoupení jelikož věříme, že to bude uřčítě opět stát za to!